Sienoje parduodama istorinė vila

28 fotografija

Parduodama prestižinė, antikinės konstrukcijos vila, esanti privileginėje, centrinėje Toskanos dalyje, charakteringoje Sienos žemėje. Apie jos buvimą sužinome iš XIV a. dokumentų, bet panašu, kad jos kilmė daug senesnė, nes čia buvo rastos etruskų epochos liekanos, kas verčia galvoti, kad  nuosavybė buvo pastatyta daug anksčiau.

Parduodama Toskanos vila yra atokioje vietoje, ant kalvos viršūnės, kurią supa 6 ha alyvmedžių ir vynuogynų. Nuo jos atsiveria neprilygstama panorama į žavingą Toskanos kalvelių vaizdą. Struktūra neseniai buvo kruopščiai restauruota, ko pasekoje buvo išgautas buvęs grožis.  Istorinio, elitinio namo Sienoje infrastruktūra buvo modernizuota, turint tikslą pasiūlyti svečiams jaukų ir malonų poilsį viloje, kurios stilius atitinka prestižinių viešbučių aukščiausius standartus. Istorinė parduodama vila yra dviejų aukštų su palėpe, kurioje yra keletas kambarių. Vila šiuo metu yra naudojama kaip svečių priėmimo namai. Vidaus patalpų apdaila yra tipišku Toskanos kaimišku stiliumi, puikiai atpažįstamu iš tradicinių molinių plytelių grindų, medinių sijinių lubų ir akmeninių sienų. Aplinka yra papildyta šiuolaikiniais patogumais, kurie puikiai susilieja su tradiciniu stiliumi ir paverčia Toskanos vilą jaukia ir malonia gyvenviete, šiuo metu parduodamą Sienoje. Nuosavybę papildo maža treniruoklių salė, kur galima rūpintis savo kūnu, ir vieno aukšto 100 kv.m. butas, kuriame yra miegamasis, valgomasis su virtuvėle ir vonios kambarys.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Parduodami prestižiniai namai - Vila Toskana

Vidaus plotas: 700 kv.m 

Išorės plotas: 6 ha

 

Vila: 600 kv.m.

Kambariai: 12

Vonios kambariai: 8

Svetainės: 3

Valgomasis: 3

Virtuvė: 2


Butas: 100 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4


Baseinas

Teniso kortai

Garažas

Treniruoklių salė 

Žemė: 6 ha


Toskana – Siena: Siena km 41 – Montepulčianas km 15 - Kortona km 24 - Arecas km 38 – Trazimeno ežeras km 31 – Florencija km 95 - Golfo Klubas Valdikjana km 5 – Terminės vonios km 35 – Perudžijos oro uostas km 67 – Autostrada: išvažiavimas Valdichiana-Bettolle-Sinalunga km 5.

Ref: 2277
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas ūkis

pilys kjantis
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Sinalungos miesto Toskanoje kilmė gana neaiški: pirmieji gyventojai buvo etruskai (esantys Carceri, Palazzetta ir Aducello teritorijose) apsigyvenę greičiausiai VII-VI a. prieš Kristų. Romėnų laikotarpiu (II a. prieš Kristų) zonoje, kur šiuo metu yra Pieve di Sinalunga buvo įkurtos svarbios gyvenvietės. Apie XI a. įgavo savo dabartinį vaizdą; tuo metu teritorija priklausė Kačiakončiams, grafų iš Sčialenga ir Berardenga palikuonims. 

XIV a. pirmaisiais metais Toskanos miestelis įėjo į Sienos valstybės sudėtį ir buvo vyskupo, o tuo pačiu ir Teisingumo kapitono, centrine būstine. Dėl savo kraštinės pozicijos Sinalunga patyrė atakas ir niokojimą, kai galiausiai Ferdinandas I dei Mediči nugriovė tvirtovę (kurią XIV a. pastatė Džian Galeaco Viskontis), sumažindamas ją iki visuomenei skirto "pasivaikščiojimo ploto”, dar ir šiandien vadinamu "Cassero”, o jos medžiagas panaudojo San Martino bažnyčios statyboms (1588-1595). Antroje XVI a. pusėje Sinalunga, esanti Didžios Toskanos Kunigakštystės dalyje, tapo Teisingumo kapitono būstine, kuri vadovavo taip pat ir Betolei, Skrofianui, Farnetelai, Rigomaniui, Podžio Santa Čečilijai, Serei di Rapolano ir Armajolui. XVIII a. pradžioje Džian Gastonė dei Mediči sprendžia dar kartą amžiną Valdikjanos pelkėtumo problemą ir pradeda Toskanos miestelio apylinkių nusausinimą, ką vėliau daro Lorena (atėjęs po Medičių) ir užbaigia XVIII a. antroje pusėje Fosombronis, iškasus Kjanos kanalą, Didžiojo kunigaikščio Petro Leopoldo įsakymu. 

1867 m. rugsėjo mėn. 24 d. Garibaldis, bandydamas dar kartą išlaisvinti Romą, buvo suimtas regioninės policijos aikštėje, šiuo metu pavadintoje jo vardu. Apsijungus įvairioms Italijos valstybėlėms tapo sudėtingiau atsiskirti nuo Italijos istorijos, ir iš ties, žmonės ir miestas patyrė tuos pačius įvykius.