SIENOJE PARDUODAMA ELEGANTIŠKA SODYBA

17 fotografija

Parduodamas elegantiškas prabangusis nekilnojamas turtas, esantis ant vulkaninio tufo kalnelio keli metrai nuo Montepulčiano istorinio centro. Pastatas buvo pastatytas XVIII a. su tikslu naudoti jį kaip aliejaus laikyklą ir gamyklą. 

Sienos sodyba neseniai buvo kruopščiai ir meistriškai restauruota, ko pasekoje gimė tipiškas Toskanos prabangusis namas, stovintis šalia tiek senovinio miesto, tiek šalia Valdikjanos, Trasimeno ežero fone. Nuo elegantiškos vilos erdvių, santūriai įrengtų miegamųjų langų atsiveria iš ties niekam neprilygstanti panorama.

Toskanoje paduodamas kompleksas apima pagrindinę trijų aukštų vilą ir bokštą-karvelidę, kuriuose yra 14 miegamųjų su vonios kambariais, o visas bendras plotas  yra 900 kv.m. Be viso kito, čia yra 142  kv.m. priestats, kuriam reikalinga restauracija, bei vieno hektaro parkas su kiparisias, šimtamečiais ąžuolais ir alyvmedžiais. 

Pirmajame prašmatnaus nekilnojamo turto aukšte yra erdvios, nuostabios svetainės su židiniais iš akmens ir plytų, pusryčių salė ir ypač žavi dengta veranda, kur galima atsipalaiduoti ramybėje, žavintis nuostabiu supančiu kraštovaizdžiu. Viršutiniuose aukštuose yra miegamieji, kruopščiai restauruoti apartamentai su visais patogumais. Vasaros metu senovinių sienų plotis ir gerai izoliuotas stogas garantuoja puikią viešnagią visose vidinėse patalpose. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Parduodamos vilos Toskanoje -  Prabangūs namai

Vidaus plotas: 1042 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha

 

Vila: 900 kv.m.

Kambariai: 14

Vonios kambariai: 18

Svetainės: 5

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3


Baseinas

Automobilių stovėjimo aikštelė

Parkas: 1 ha


Toskana – Siena: Siena km 58 – Arecas km 48 – Trasimeno ežeras km – Kortona km 33 - Perudžija km 63 - Grosetas km 87 – Golfo Klubas Valdikjana km 12 – San Kasčiano dei Banji km 21 – Perudžijos oro uostas km 71 - Autostrada: išvažiavimas Valdichiana- Bettolle-Sinalunga km 14

Ref: 2242
Kaina: € 1.700.000

parduodama pilis

prestižinės vilos
liukso klasės namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Sena ir ilga Montepulčiano, Toskanos miestelio Sienos provincijoje, kur stovi parduodamas, išskirtinis nekilnojamas turtas, istorija. Miestelis buvo įkurtas etruskų gyventojų IV a. prieš Kristų. Toskanos gyvenvietė primena viduramžių laikų S formos miestelį, apsuostą trimis sienos lankais, statytais XIV a. Romėnų periodu Toskanos miestelis buvo kariuomenės, kuri saugojo pagrindines gatves, būstinė. Jis buvo evangelizuotas Šv. Donato, Areco vyskupo, IV a.

XII a. Sienos Respublika, norėdama prisijungti laisvą ir turtingą Montepulčianą, pradėjo karų seriją, kur Poliziani padėjo Perudžija ir Orvieto, o kartais ir Florencija. 1390 m. Montepulčiano susijungė su Florencija, kuri norėjo turėti strateginę tvirtovę Sienos pietuose. XV a. pradžioje iki XVI a. vidurio Montepulčianui buvo tikras aukso amžius, kuomet buvo stabili ekonomika, kultūrinis prestižas, meninis pražydėjimas.

Val di Kjanos Toskanoje meliorizacija gerai paveikė žemės ūkio klestėjimą dėka atsiradusių derlingų slėnių; o kelių sistemos perorganizavimas palengvino prekybinius kontaktus. Susivienijus Italijai Sienos miestas Montepulčiano tapo pagrindiniu žemės ūkio centru zonoje, o industrinė veikla persikėlė į slėnio apačią, dėl Kjuzi geležinkelio mazgo, pastatyto 1884 m.