Senovinė buveinė Florencijos centre

10 fotografija

Netoli nuo įžymiojo senojo tilto (it. Ponte Vecchio) ir gražiojo Florencijos istorinio centro, šiuo metu yra parduodamas prestižinis senovinis nekilnojams turtas, statytas XIV a. pradžioje ir restauruotas 1566 m. Pastato architektas buvo Bernardo Buontalenti, kuris vykdė Pranciškaus de' Mediči užsakymą. Šios antikinės Toskanos buveinės pagrindinė charakteristika yra jos senovinis fasadas, dekoruotas Bernardino Početi, kurį vėliau Buontalenti praturtinto dviem pažemintais langais, puoštais charakteringu šikšnosparniu su sparnais išskėstais po palange ir durimis,  virš kurių yra šeimos, kuri tuo metu čia gyveno, herbas. Šis fasadas yra vertingas ir retas pavyzdys žavingų dekoracijų, kurios XVI a. puošė beveik visus Florencijos rūmų fasadus.

Florenijoje parduodamo prašmatnaus namo plotas yra 670 kv.m. Jis yra keturių aukštų su rūsiu, kur yra vyninė. Ketvirtame aukšte yra įrengta panoraminė terasa. Pirmame aukšte yra garažas ir prižiūrėtojo butas, kur yra miegamasis, vonios kambarys ir virtuvė. Toskanos širdyje esančioje parduodamoje viloje yra liftas, o vidinės patalpos yra pilnai ir kruopščiai restauruotos, dėka ko buvo atkurtas patalpų rafinuotumas ir grožis. Buvo kreiptas didelis dėmesyss į apdailos elementus ir detales, kaip pavyzdžiui vertingos freskos ir senoviniai židiniai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: parduodami prašmatnūs namai - Toskanoje parduodamos vilos

Vidaus plotas:  670 kv.m.

Rūmai: 

Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 5

Svetainės: 2

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1


Prižiūrėtojo butas: 

Kambariai: 1 

Vonios kambariai: 1 

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Vyninė

Garažas

Panoraminė terasa


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Montė Abetonė km 48 -Termė di Montekatini km 35 – Golf Club Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0346
Kaina: konfidencialios derybos

liukso klasės vila

parduodami butai
prestižinės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.