Senovės pastatas, skirtas parduoti Varese

full screen
48 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Varezės provincijoje, tik trisdešimt kilometrų nuo Šveicarijos sienos, yra šis nuostabus istorinis pastatas, skirtas parduoti.
Šis kruopščiai atnaujintas turtas šiuo metu yra viešbutis ir renginių vieta. Pastatas, esantis senoje senamiesčio romėnų laikotarpiu, priklausė Visconti Sforza šeimai ir išlaikė tipišką jaukią atmosferą ir rafinuotą istorinių Lombardo namų stilių.
Šis didingasis turtas yra 1000 m2, jo klasikinės architektūros ypatybės yra puoštos porticos, kolonada su suapvalintais vauts, marmuriniais židiniais, salėmis su plytelėmis išklotos grindimis, freskomis ir gelžbetoninėmis lubomis. Pagrindiniame kieme yra senovės wisteria medis, kuris nuo 1597 m., Kai buvo pastatyta vila, manoma, yra vienas seniausių Europoje.
Viduje tai Vila pardavimui yra dvi elegantiškos valstybinės salės ir keturi miegamieji, iš kurių trys yra už viešbučio svečiams.
Išorės zonos, kurių bendras dydis yra 1000 m2 su portikais, deginimosi terasa, sodas ir vidinis kiemas, yra gražus rėmas, skirtas valgyti ir praleisti atpalaiduojančias akimirkas gamtoje.
Žaliojoje ir nepaliestoje aplinkoje siūlomos kelios žygių pėsčiųjų takai ir pasivaikščiojimo takai, kuriuos supa gamta, tarp amžinųjų ąžuolų ir miškų su kaštainiais, lazdyno riešutais, paparčiais ir ciklamenais.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Varese
Plotas: Valcuvia

Vidinis paviršius: 1000 m2
Išorinis paviršius: 1000 m2

2 salės
4 miegamieji
Marmuriniai židiniai
Cotto plytelėmis grindys
Freskos
Karkuojamos lubos
Porticoes
Saulės terasa
Kiemas

Varese 13 km - Šveicarija 30 km - Maggiore ežeras 20 km - Como 40 km - Milanas 75 km

Ref: 1566
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

istoriniai dvarai

Varese pastatas
lombardijos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Varese

Vares e Šiaurės Lombardijos provincija yra labai žali zona, kurią saugo Alpių kalnų papėdės ir pilna gražių prabangos savybių.
Tai tik kelios kilometrai nuo Milano, Italijos ekonomikos sostinės, Malpensos oro uosto ir Šveicarijos. Šios žemės yra gerai žinomos dėl savo ežerų, labiausiai žinomų iš kurių yra Maggiore ežeras , su keletu prabangių vilų, esančių jos pakrantėse.
Šios srities kokybė vertinama visame pasaulyje, todėl čia yra daugybė turistų apgyvendinimo, puikių viešbučių, kempingų vietų, turistinių kurortinių objektų ir įvairių sporto renginių, įskaitant golfo aikštynas, jojimo, pėsčiųjų ir dviračių takus.
Dėl savo gamtos paveldo, šis rajonas buvo pavadintas "Žalioji provincija", nes jis yra pilnas apsvaiginimo vietų ir retų grožio kraštovaizdžių.