Senovės Abbey pardavimui Siena

full screen
122 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai senovės Abbey parduodamas yra plataus slėnio Sienos provincijos centre, tarp Chiana slėnyje ir Val d'Orcia, UNESCO pasaulio paveldo objektų, o iš pradžių buvo pastatytas aplink metus 1000.
Šis viešbutis buvo pastatytas benediktinų vienuoliai, kurie padarė žemės ūkio ir amatininkų veiklą čia dėka į žemę dosnų produkcijos. Šiandien, kompleksas, kuris sukūrė visame vienuolyne yra sudarytas iš vienuolikos renovuotas vilos kad įvertinti bendrą 8,900 m2, su 83 miegamųjų viso.
The Abbey pagrindinis kūnas gyvena devynis miegamieji, visi su atskiru vonios kambariu. Į sodybas kažkada buvo pilna jėga ir pasveikino tuos, kurie dirbo laukuose, jie išsibarstę aplink milžinišką 880 ha žemės ir buvo paverstas žavinga Luxury Villa s, kiekvienas su savo išskirtine baseinu ir savo didelio lauke. Šiais ramioje ir žalioje vietose galite įvertinti išskirtinę privatumą ir Toskanos kaimo ramybę, su savo žavinga kaimų ir žaliųjų kalvų.
Vilos mėgautis palankumo padėtį, jie dažnai dėl mažų kalvų viršuje su puikus vaizdas į kalnus ir kvapą gniaužiančių saulėlydžių. Mes taip pat netoli Toskanos ir Umbrijos pagrindinių lankytinų vietų.
Pagrindiniame pastate yra daug komunalinių srityse, pavyzdžiui, gyvenamieji kambariai su sofos, tv srityse ir pramogai bibliotekoje; per virtuvės ir rūsiuose galite atrasti Toskanos maisto tradicijos, kad yra taip vertinama visame pasaulyje.
Susitikimo kambariai yra idealus hostingas renginių ir susitikimų. Šalia vienuolyno yra taip pat pašventino bažnyčią, kuri yra prieinama religines apeigas.
Šiuo neužterštą žemės Toskanos širdyje, šis prabangus turto pardavimas suteikia maksimalų komfortą aplinkoje su dideliu istorinės vertės ir nepaprasto grožio.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Siena
Plotas: Chiana slėnis - Val d'Orcia

Vidinis paviršius: 8900 m2
Išorinis paviršius: 880 ha

abatija
11 farm namai su baseinu
83 miegamieji
susitikimų kambariai
Natūralus ežeras: 4 ha
pašventinta bažnyčia

Siena 80 km - Arecas 70 km - Perudža už 60 km - Grosseto 100 km - Lake Trasimeno už 30 km - Florencija 125 km - Roma 160 km

Ref: 1931
Kaina: konfidencialios derybos

Abbey parduodamas

Toskanos troba
lionard vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Siena yra žinomas miestas Toskanos širdyje ir yra viena iš populiariausių ir artimiesiems vietų regione. Pasaulio garsėja didžiule meninio, kultūrinio, vaizdingos ir istorinio paveldo, Siena taip pat garsėja savo Palio, kuris yra arklio lenktynės paleisti per Piazza del Campo.
1995 istorinio centro Siena buvo pavadintas UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą dėl savo žavinga grožį. Yra įvairių religinių ir civilinių pastatų dideliu susidomėjimu čia.
Yra iš tikrųjų daug sodybas pardavimas, kaimiško stiliaus sodybos, prabangūs vilos ir laikotarpis kvartalų Sienos teritorijoje. Kai yra miesto centre ir šalia esančių kaimų Chianti regione: jie yra ideali vieta, kur prabanga prisijungia prie šeimos šiluma. Šios sritys yra puikus tiems, kurie nori turėti grožį ir prabangą neprarandant ramybės galite mėgautis šių žemių.