Romos gyvenamojoje zonoje yra parduodama prašmatni vila

full screen
46 fotografija

Dešimt minučių nuo Romos atstumu stovi ši elegantiška, parduodama, prašmatnioji vila

Nuosavybė stovi ramioje, prestižinėje gyvenamojoje zonoje su baseinu, sporto salėmis ir yra saugoma visą parą tam, kad būtų garantuojama gyventojų ramybė ir saugumas.

Ši rezidencija buvo pastatyta 1970 m. ir vėliau praplėsta Romos užmiesčio namų stiliumi. Bendras plotas yra maždaug 420 kv.m., o ją supa nuostabus 7.000 kv.m. parkas su aukštaūgiais medžiais, miškas ir gerai prižiūrėta angliška veja.

Gyvenamasis pastatas yra dviejų aukštų su rūsiu, kuriame yra vyninė ir garažas. Pirmame aukšte yra erdvios ir elagantiškos svetainės, darbo kambarys, virtuvė, valgomasis su salonu ir vonios kambariai. Antrame aukšte yra nakties zona su penkiais miegamaisiais, keturiais vonios kambariais, dviem persirengimo kabinomis ir 40 kv.m. terasa.

Keturi senoviniai prestižiniai židiniai praturtina parduodamą Romoje prašmatnią vilą, bet tai nėra vieninteliai elementai verti dėmesio. Čia yra daug aukšto lygio apdailos ir apstatymo detalių, kas charakterizuoja buveinę. Be abejonės, vila buvo suprojektuota ir pastatyta labai kruopščiai tam, kad išgauti plačias, šviesias, derančias tarpusavyje, o tuo pačiu metu ir labai praktiškas erdves. Vila buvo praturtinta visais šiuolaikiniais patogumais, kas pavertė šią buveinę išskirtiniu prašmatnios gyvenvietės pavyzdžiu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Provincija: Roma 


Tipas: prašmatni vila - romėnų užmiesčio namas


Vidaus plotas: 420 kv.m.

Išorės plotas: 7.000 kv.m.


2 aukštai

5 kambariai 

6 vonios kambariai

Vyninė

Garažas

 

Lacijus – Roma. Fraskatis 18 km - Tivolis 27 km - Bračianas 34 km - Čivitavekija 60 km - Ostija Antika 20 km - Viterbas 66 km - Fiumičino oro uostas 24 km - Čiampino oro uostas 14 km.

Ref: 1092
Kaina: € 1.650.000

roma

prašmatnios vilos roma
parduodamos vilos lacijus

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė, žinoma, kaip amžinas miestas, pilna istorijos ir burtų, kurių nepalietė laikas. Tai žmogiškumo miestas, antikos civilizacijos širdis, Romėnų imperijos sostinė ir lotynų kalbos gimimo lopšys: nei vienas pasaulio miestas neturi tiek daug istorijos viename.

Marga teritorija ir skirtingas gamtos kraštovaizdis yra dvi pagrindinės charakteristikos: nuo kalvelių ir kalnų, įžymiųjų septynių kalvų, iki lygumų, nuo Teverės upės iki Bračiano ežero, nuo upės salos Tiberinos iki Ostijos smėlėto kranto.

Amžinojo miesto įdomios vietos ir paminklai niekad nesibaigia, tarp kurių paminėsim Kolozėjų, Imperijos Forą, Panteoną, Šv. Petrą Vatikane, Šv. Joną Laterane, Kampidolijų, daugybę istorinių pastatų, užburiančius fontanus.

Romos teritorijoje yra daug išskirtinių gatvių ir vip zonų: čia stovi žavingos prašmatniosios vilos, elegantiški apartamentai, aukštos vertės žavingas nekilnojamas turtas. Tarp prestižiškiausių vietovių paminėsime via del Corso, via del Babuino, piazza Navona, Piazza di Spagna, via Condotti, via Appia Antica, quartiere Parioli, quartiere Olgiata, Trastevere.