Romoje parduodamas prabangus namas

26 fotografija

Išskirtiniai svečių namai Romos laukuose apsupti žavingo kraštovaizdžio, esantys strateginėje vietoje tarp pakrantės ir Romos. Stovinti žemės ūkio įmonės centre ir apsupta alyvmedžių, vynuogynų, ir vaismedžių, pagrindinė struktūra, prašmatni ir erdvi gyvenvietė, atsiskleidė visa savo tipiška neoklasikos stiliaus elegancija, po to, kai buvo kruopščiai ir dėmesingai restauruota tam, kad būtų pritakyta naujai savo paskirčiai. 

Parduodamas prabangus namas, kadaise buvęs prestižinis Romos užmiesčio namas, yra išsidėstęs per tris lygius. Jame yra devyni erdvūs miegamieji, elegantiškai apstatyti, kaip ir visa vidinė apdaila, antikiniu Italijos, anglų ir prancūzų stiliumi, su kilimais iš Rytų. Grindys iš molinių plytelių, Vietri majolikos, išpieštos rankomis, rankų darbo durys iš raudonmedžio arba riešutmedžio, -  tai tik keletas detalių, kurios šią rezidenciją paverčia unikalia ir išskirtine. Miegamuosiuose yra privatūs vonios kambariai, o nuo jų atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į parką ir supančius laukus. Vertas dėmesio yra apartamentas su privačiu vonios kambariu, kuriame yra džiakuzi. Rūsyje yra grožio centras su profesionalia įranga ir vonios kambariu. Pirmame prašmatnios vilos aukšte yra priėmimas ir ofisas, virtuvė, skaitymo salė, įkurta bokšto viduje, trys kambariai ir trys erdvios svetainės, iš kurių viena su rafinuotu židiniu, kita su visiška riešutmedžio apdaila, o trečia su  židiniu iš uolos akmens. Viršutiniame aukšte yra penki kambariai ir vienas apartamentas.

Vila Romoje yra apsupta žavingu, gerai prižiūrėtu parku, kuriame yra didelė augalų įvairovė. Čia taip pat yra gražus baseinas, apsuptas šimtamečiais alyvmedžiais su natūralia veja aplinkui. Nuosavybė apima 20 ha žemės, kuri yra dalis žemės ūkio įmonės, sujungtos su nuosavybe. Prie vilos yra  priestatai ir kiti pastatai, iš kurių vienas yra pavadintas “Urvo užmiesčio namas”, iškastas vulkaninėje uoloje, esančioje po vila, kur bus įrengta įmonės vyninė ir trys kaimiško stiliaus svečių kambariai. Kiti pastatai šalia žemės ūkio įmonės apima konstrukciją su sandėliu pirmame aukšte ir dviem kambariais, vonios kambariu ir virtuve antrame aukšte. Kitoje dviejų aukštų gyvenvietėje aptinkame penkis kambarius ir du vonios kambarius.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Italija

Miestas: Roma 

Zona: Roma


Tipas: Parduodami užmiesčio namai - Vila Roma

Vidaus plotas: 1400 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 20 ha


Vila: 977 kv.m.

9 kambariai su vonios kambariu

3 kambariai

3 svetainės

3 vonios kambariai

Priėmimas

Ofisas 

Virtuvė

Biblioteka

Grožio centras


Užmiesčio namas A:

2 kambariai

1 vonios kambarys

1 virtuvė

1 sandėlys


Užmiesčio namas B:

5 kambariai

2 vonios kambariai

1 virtuvė


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Stovėjimo aikštelė

Vaikų žaidimo aikštelė

Baseinas

Maniežas

Parkas: 13.000 kv.m.

Vynuogynas: 14 ha

Alyvmedžiai: 3 ha

Citrinmedžiai: 5000 kv.m.

Daržas 


Lacijus – Roma: Roma km 22 - Čirčėjo Nacionalis parkas km 75 - SPA km 1 - Golfo Klubas km 3 - Romos oro uostas km 32 - Autostrada: išvažiavimas Via Appia-Albano km 21. 

Ref: 0372
Kaina: Nuo 5M iki 10M

užmiesčio namai Lacijus

kaimo namas
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Lacijus – Roma: Aričija, anksčiau vadinta "Ricca" arba "La Riccia" yra antikinės kilmės. Kaip ir visi lotynų miestų gyventojai sunkiai kovėsi tam, kad išlaikytų savo nepriklausomybę. Įžymus yra Aričija mūšis (VI a. pr. Kr. pabaigoje), kur Lotynų Lyga, kurios sostine buvo Aričija, suvaldė hegemoniškų etruskų ambicijas, kurie veržėsi į Pietų Lacijų. Aričijos gyventojai kovėsi ir prieš Romą, tačiau vis tik buvo jos pavergti IV a. pr. Kr. Aričija tapo vienu svarbiausiu romėnų miestu, trokštamu kelionių objektu dėl savo ypatingos geografinės padėties, esančios viduryje kelio tarp dviejų vulkaninės kilmės ežerų, Albano ir Nemi. 

Viduramžių laikais Aričijos gyvenvietė, esanti 20 km nuo Romos, patyrė užpuolimis bei plėšimus ir vis labiau nyko, kol vėl atgimė tik 1473 m., valdant Savelli šeimai, kuri čia pradėjo atstatymus. XVII a. miestą įsigijo Chigi, ir jis buvo perprojektuotas genealaus architekto Gian Lorenzo Bernini, kuris dirbo kartu su savo geriausiais bendradarbiais, tarp kurių buvo ir Carlo Fontana. Nuo 1700 m. miestelis šalia Romos tapo to meto svarbių menininkų ir rašytojų traukos centru. Maksimalaus ryškumo periodas buvo tarp XVII a. antros pusės ir XVIII a. pradžios, kuomet čia dirbo geriausi to meto dekoruotojai, menininkai ir rašytojai.

XIX a. eigoje Aričijos urbanistinė struktūra ženkliai pasikeitė, kuomet Via Appia kelias, kuris nuo Albano ežero vedė žemyn į Aričijos slėnį, buvo pakeistas popiežiaus Pijaus IX. Jis taip pat 1854 m. sukonstravo  kelių viaduką trimis arkų eilėmis, kuris ėjo virš tankaus miško, kur kelias vedė į Galloro kalvą. Šiuo metu Aričija yra viena iš labiausiai žinomų vietų ir populiari dėl romėnų pilių, savo istorinio-archeologinio grožio ir paminklų, tarp kurių išsiskiria Palazzo Chigi, Bernini darbas, Romėnų baroko muziejus, Universiteo bažnyčia Assunta ir įžymus paminklinis viadukas.