Romoje parduodama viduramžių pilis

25 fotografija

Pastatytas ant olos netoli Romos XI a. vienuolio Džiovanio V, senovinis vienuolynas dominuoja virš viduramžių miestelio savo galinga struktūra. Suprojektuota, kaip feodalinė pilis, turint tikslą pastatyti dominuojantį vienuolyną virš Subiako, bėgant amžiams senovinė antikinė rezidencija turėjo įvairias funkcijas, nuo tvirtovės iki prašmatniųjų rūmų, ir popiežių bei kardinolų buveinės iki kol 1753 m. popiežius Benediktas XIV a. galutinai įtraukė Subiako ir jo vienuolyną į popiežiaus valstybę. Po nuostolių, kuriuos sukėlė 1348 m. žemės drebėjimas, tvirtovė 1476 m. buvo restauruota Rodrigo Borgia ir jo buvo perduota kardinolui Giovanni Colonna po to, kai jis atsisėdo į popiežiaus sostą ir pasivadino Aleksandru VI. Vėlesniuose amžiuose vyko griaunantys žemės drebėjimai ir  ir žlugdantys karai, kas pakenkė pilies vientisumui, paversdami ją neįmanoma gyventi. Naują blizgesį jai padovanojo Pijaus VI užsakomieji 1778 m. darbai  architektui Pietro Camporesi, kuris tam, kad ją paversti jaukesne ir labiau pritaikyta naujiems poreikiams, panaikino visas originalias viduramžių tvirtovės charakeristikas.

Esanti netaisyklingos formos ir išsidėsčiusi per keturis aukštus, pagrindinė pilies, parduodamos Romoje, struktūra yra geros būklės. Erdviame kieme priešais pagrindinį įėjimą dominuoja gražūs elipsinės formos laiptai ir didingi vartai, pastatyti Pijui VI architekto Camporese 1779 m. Erdvūs laiptai veda į "Braschi" butus, esančius trečiame pastato aukšte. Juose yra įrengti septyni kambariai,  visi su Liborio Coccetti ir brolių Zuccarisette XVIII a. II pusės freskomis. Patalpos yra tipiškos istorinėms buveinėms ir yra turtingos elegantiškomis ir nuosaikiomis dekoracijomis bei apdaila Pompėjos stiliumi. Sienos, dekoruotos žavingomis freskomis, skliautai išpiešti kesonine perspektyva, žavingi židiniai, paauksuoti rėmeliai ir reljefai paverčia aplinką žavinga ir jaukia. Sosto salė, kur yra vaizduojamos scenos iš Senojo Testamento, banketų salonas su žavingomis freskomis, keturkampis Borgiana bokštas ir laikrodžio bokštas, kaip ir visi kiti kambariai atspindi menines charakteristikas ir labai įtaigius dekoruotus motyvus, pilnus istorijos. Tą patį galima pasakyti apie Palatino aštuonkampės formos koplyčią neoklasikos-baroko stiliumi su kvadratine klebonija. Altorių karūnuoja elegantiškas geltono marmuro skliautas, kuriame yra lazuritų ir smaragdų inkrustacijos, o neoklasikinės kolonos yra karūnuotos koriniais kapiteliais. Nežiūrint to, kad centrinė pilies, parduodamos Romoje, struktūra yra geros būklės, kitiems pastatams, kurie sudaro komplekso dalį, yra reikalingi restauracijos darbai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Italija

Miestas: Roma 

Zona: Roma


Tipas: Pilis Romoje - istorinės buveinės

Vidaus plotas: 1272 kv.m.

Išorės plotas: 5137 kv.m.


Pilis A: 812 kv.m.

Pilis B: 400 kv.m.

Buvęs prižiūrėtojo namas: 60 kv.m.


Buvęs tvartas

Palatino koplyčia

Stovėjimo aikštelė

 

Italija –  Lacijus – Roma: Roma km 70 - Tivoli km 36 - SPA km 16 - Golfo Klubas km 18 - Autostrada: išvažiavimas Vicovaro-Mandela km 23.

Ref: 0370
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodama pilis

istorinė rezidencija
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Italija – Lacijus – Roma: Subiako, išsidėstęs ant olingos kalvos Aniene upės slėnio aukštumoje, yra vienas iš svarbiausių Lacijaus centrų, dėl čia suplaukiančių daugybės religingųjų, trokštančių aplankti jo vienuolynus, dėl pastatų grožio ir supančios aplinkos žavesio. Jo lotyniškas pavadinimas, Sublacum arba Sublaqueum, kyla iš dirbtinių ežerų pavadinimo (Simbruina telkinys), kuriuos imperatorius Neronas įsakė iškasti, blokuojant Aniene upės tėkmę, virš dabartinio gyvenamojo centro, kur iškilo žavinga vila ir kurios griuvėsius galime pamatyti iki šiol. 

Subiako teritorija šalia Romos buvo nuo senovės apgyvendinta Equi (senovės centrinės Italijos gyventojų), kurie po besitęsiančių kovų 304 pr. Kr. buvo galutinai pavergti romėnų. Vėliau šie tam, kad numalšinti numatomą maištą prieš juos, sukūrė Aniensis gentį ir sujungė zoną su Urbe, pagerindami vietinius kelius ir gyventojų pragyvenimo kokybę, dėka naujų akvedukų galybės, kurie naudojo begalinius hidraulinius zonos resursus. Dėl ypatingo Romos miestelio gyventojų religingumo, slėnyje labai greitai paplito krikščionybė. Baigiantis V a. į Subiako, pabėgęs iš Romos, atvyko Benediktas iš Norčijos ir įkūrė pirmąjį benediktinų vienuolyną ir kitus dvylika vienuolynų, kuriuos patikėjo savo pasekėjams. Prasidėjus saracėnų reidams visi vienuolynai buvo sugriauti, išskytus tą, kuris vadinosi Sacro Speco (Šv. urvas) ir tą, kuris vėliau buvo dedikuotas Santa Scolastica (Šv. mokinei), Benedikto seseriai-dvynei. Bėgant laikui Santa Scolastica tapo didingu vienuolynu, turintis feodalinę galybę, nes jo nuosavybė driekėsi Lacijaus regione plačiu spinduliu. Vienuolyno tvirtovė miestelyje, keli kilometrai nuo Romos, buvo pastatyta XI a. vienuolio Džiovanio V, kuris ją pavertė gerai įrengta feodaline pilimi, kontroliavusią slėnį ir Subiako gyvenvietę. Du baisūs žemės drebejimai 1298  m. ir 1348 m., Aniene upės potvyniai ir žymusis juodasis maras 1348 m. tapo žavingo vienuolyno, buvusio Subiako, periodo pabaiga. Atvykus Barberini vienuolynas galutinai atsijungė nuo Tivoli, Anagni ir Palestrina vyskupijų, tapdamas visiškai nepriklausomu. 1870 m. Subiako tapo naujos Italijos karalystės dalimi. 

Subyrėjus bažnyčios palikimui buvo uždaryti kai kurie vienuolynai, išskyrus Šv. Benedikto ir Santa Scolastica, kurie buvo paskelbti nacionaliniais paminklais. Pasibaigus antrajam pasauliniu karui, miestelis šalia Romos prasiplėtė naujais rajonais, buvo pastatytos naujos gatvės ir Subiako grįžo būti traukos centru religiniams turistams.