Romoje parduodama prašmatni vila su bokšteliu

49 fotografija

Žavioje vietoje netoli Romos, apsupta žaliųjų Lacijaus kalvelių su nuostabiu vaizdu į Albano ežerą, yra parduodama ši gražioji prašmatnioji vila.

Prestižinė buveinė yra apsupta septynių ha žeme, iš kurių pusantro ha yra prižiūrėtas parkas su užburiančiomis pievomis, aukštaūgiais medžiais, gėlynais, žaviomis hortenzijomis ir įvairiais dekoratyviniais krūmais. Čia taip pat yra futbolo aikštė, dekoruotas baseinėlis ir didelis baseinas, prie kurio patenkame gražiais dvigubais simetriniais akmeniniais laiptais, kurie atskiria šią lauko poilsio zoną. 

Į vilą veda du įėjimai, iš kurių pagrindinis yra fasade iš galingo bokšto pusės, čia patenkame laiptais, kurie veda į pusaukštį, esantį virš pirmo aukšto.

Bendras plotas yra daugiau nei 300 kv.m., iš viso yra penki aukštai, iš kurių paskutinis yra bokštelis, šiuo metu naudojamas, kaip paslaugų patalpa. Iš viso yra septyni miegamieji, iš kurių penki yra šeimyniniai su vonios kambariais ir du su atskiromis viengulėmis lovomis ir išoriniu vonios kambariu.

Pagrindinės vilos viduje taip pat yra aptarnaujančio personalo butas ir vyninės.  Nuo dviejų terasų atsiveria ypatingas vaizdas. Jos taip pat aprūpina patalpas ir žaviu apšvietimu bei ventiliacija.

Parduodamai vilai taip pat priklauso troba, kuri yra naudojama kaip priestatas nuosavybės apsaugos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Provincija: Roma


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas:  300 kv.m.

Išorės plotas: 7 ha


5 aukštai

Bokštelis

7 miegamieji

Parkas: 1,5 ha

Basenas

Futbolo aikštė 

Priestatas

2 terasos

Vyninės


Lacijus - Roma: Roma 25 km - Tarptautinis Leonardo da Vinči oro uostas 40 km - Termės 1 km - Geležinkelio stotis 1,5 km - Porto di Čivitavekija 90 km

Ref: 1139
Kaina: € 3.000.000

roma

prašmatnios vilos
vilos su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė, žinoma, kaip amžinas miestas, pilna istorijos ir burtų, kurių nepalietė laikas. Tai žmogiškumo miestas, antikos civilizacijos širdis, Romėnų imperijos sostinė ir lotynų kalbos gimimo lopšys: nei vienas pasaulio miestas neturi tiek daug istorijos viename.

Marga teritorija ir skirtingas gamtos kraštovaizdis yra dvi pagrindinės charakteristikos: nuo kalvelių ir kalnų, įžymiųjų septynių kalvų, iki lygumų, nuo Teverės upės iki Bračiano ežero, nuo upės salos Tiberinos iki Ostijos smėlėto kranto.

Amžinojo miesto įdomios vietos ir paminklai niekad nesibaigia, tarp kurių paminėsim Kolozėjų, Imperijos Forą, Panteoną, Šv. Petrą Vatikane, Šv. Joną Laterane, Kampidolijų, daugybę istorinių pastatų, užburiančius fontanus.

Romos teritorijoje yra daug išskirtinių gatvių ir vip zonų: čia stovi žavingos prašmatniosios vilos, elegantiški apartamentai, aukštos vertės žavingas nekilnojamas turtas. Tarp prestižiškiausių vietovių paminėsime via del Corso, via del Babuino, piazza Navona, Piazza di Spagna, via Condotti, via Appia Antica, quartiere Parioli, quartiere Olgiata, Trastevere.