ROMOJE PARDUODAMA PILIS

19 fotografija

Prie Romos vartų yra parduodamas kerintis, elitinis apartamentas, esantis antikinės Lacijaus pilies, statytos tūkstantaisiais metais, viduje. 

Prestižinis apartamentas stovi reikšmingoje istoriniu ir archeologiniu požiūriu vietoje, nes čia buvo rastos antikinės etruskų konstrukcijos, kaip pavyzdžiui "lucus feroniae" griuvėsiai, esantys Romos pilies viduje. Tvirtovė yra pasiekiama dėka tipiško viduramžių tilto, kuris veda į kiemą, aplink kurį yra išsidėsčiusios rezidencijos.

Parduodamas apartamentas yra 300 kv.m. ir yra išsidėstęs per tris lygius ir vieną bokštelį. Nuo pirmo aukšto pasiekiamas aukščiausias lygis dėka laiptų, kurie veda į koridorių, kur yra vonios kambarys ir iš kurio patenkame į prabangios gyvenvietės dienos zoną, kur yra erdvi svetainė, valgomasis ir didelė virtuvė. Trečiame aukšte yra nakties zona, kuri susideda iš dviejų miegamųjų su vonios kambariais, sandėliuko ir palėpės. Nuo antro aukšto galime patekti į pilies bokštą, kuris yra trijų lygių: pirmame yra darbo kambarys, antrame vonios kambarys ir įvairios paskirties kambarys, trečiame yra terasa, nuo kurios atsiveria supantis kraštovaizdis.

Vidinės patalpos yra šiltos ir jaukios dėka antikinių medinių baldų, parketinių ir molinių grindų, palėpės su medinėmis sijomis lubomis. Rezidenciją papildo parkas, teniso kortai, gražus baseinas ir priestatas. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Miestas: Roma 

Zona: Roma


Tipas: elitinis apartamentas  - pilis Roma   

Vidaus plotas: 300 kv.m.

 

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 4

Svetainė: 2

Virtuvė: 1 

Valgomasis: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4


Baseinas

Teniso kortai

Parkas

Priestatas

 

Lacijus – Roma: Roma km 20 – Bračiano ežeras km 20 – Terni km 75 - Santa Marinella km 88 - Viterbo Termės km 41 - Golfo Klubas Arco di Costantino km 10 – Romos oro uostas Fiumicino km 41 - Išvažiavimas autostrada: Roma Nord km 1.

Ref: 0207
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prašmatnūs apartamentai

elitinis namas
pilis romoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lacijus, Roma

Lacijus – Roma: Romos miestelis Capena Veteres, kuris stovėjo ant Civitucola kalvos, buvo Capenati sostinė, žydinčios italikų gyvenvietės, kuri klestėjo Lacijuje prieš Romos įkūrimą. Jo kilmė siekia IX a. antrą pusę prieš Kristų. Miestas buvo pagrindinis centras teritorijos, pasižyminčios savita kultūra.  

Kalva, ant kurios stovi Romos miestas Capena, yra Macchie teritorijoje, kuri iškilo ant sugriauto miesto Castellaccio. Ji yra tarp aliejaus kanalo, kuris prasideda nuo Soratte kalno, ir ežerėlio kanalo, kuris susiformavo iš ežero daubos, esančios Civitucola kalvos papėdėje, seno vulkaninio kraterio vietoje. Du kanalai susilieja į Gramiccia kanalą, kuris senovėje vadinosi Capenas, - nacionalinę Capenati upę, kuri įtekėjo į Teverę šalia Lucus Feroniae. Capenati neteko politinės autonomijos 395 m. prieš Kristų, dėl karinio konflikto pralaimėjimo Romai. Po ilgo karo (406-396 prieš Kristų), Roma greitai susidorojo su Falerii ir Capena, t.y. su miesteliais, kurie palaikė Veio miestą. Roma nukovė Capena ne apgulties dėka, bet sunaikinus jos žemės ūkio teritoriją. Nepriklausomybės praradimas privedė prie vietovės romėnizavimo, didžioji dalis kurios buvo perduota Stellatina genčiai, įkurtai 387 m. prieš Kristų.