Romoje, netoli Tarkvinijos, parduodama prašmatni vila

40 fotografija

Keli kilometrai nuo sostinės stovi ši parduodama  vila, statyta 1400 m., meistriškai restauruota ir esanti puikios būklės.

Prašmatnią vilą iš išorės supa vešlus ir prašmatnus daugiau nei 2 ha sodas, kur auga šimtamečiai medžiai, egzotiniai augalai, vešlūs krūmai ir žalios gyvatvorės. Praturtina parką marmurinės statulos, kurios jam suteikia dar svarbesnę išvaizdą. Išorėje taip pat yra erdvūs ir gerai prižiūrėti teniso kortai.

Galingi laiptai veda į viršutinius prestižinės vilos aukštus. Laiptų viršuje vaizdas į apačioje esantį sodą, švelniai sakant, yra žavingas ir vertas geriausio tarptautinio nekilnojamojo turto vardo.

Prašmatnios vilos pagrindinio pastato plotas yra beveik 700 kv.m. Viduje kambariai yra kruopščiai įrengti, o prestižiniai baldai šiai parduodamai vilai dovanoja papildomą elegancijos niuansą.  Skliautinės lubos,  akmeninės sąramos, senoviniai židiniai padidina svetainių ir erdvių salonų vertę. Paveikslai ant sienų dovanoja šilumos ir parduodamos prestižinės vilos šalia Romos atmosferą paverčia jaukia ir malonia.

Vyninės rūsyje plotas yra 150 kv.m. ir ji yra papildomas liukso klasės niuansas, vertas geriausio tarptautinio nekilnojamojo turto vardo. Papildo nuosavybę kiti rūsiai, kurių plotas yra 150 kv.m. ir pastatai, kurių bendras plotas yra 350 kv.m. Parduodama prašmatni vila šalia Romos yra išties aukšto prestižo nekilnojamas turtas, kuriame, dėka meistriškos restauracijos, buvo kuo puikiausiai apjungti senoviniai elementai su šiuolaikiniu komfortu, išryškinant optimalų sprendimą tiems, kas ieško išskirtinės vilos šalia Romos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Miestas: Viterbas

Zona: Tarkvinija 


Tipas: prašmatni vila - prestižinė vila - tarptautinis nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 1300 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha sodas

 

Pagrindinis pastatas 650 kv.m.

Priklausantis priestatas 350 kv.m.

Vyninė 150 kv.m.

Rūsiai 150 kv.m.

Teniso kortai

Sodas 2 ha

 

Tarkvinija - Viterbas. Viterbas 40 km - Roma 70 km - Čivitavekija 18 km - Orbetelas 50 km - Bračiano ežeras 40 km.

Ref: 0494
Kaina: € 3.600.000

Nekilnojamas turtas Italija

prestižinis nekilnojamas turtas
antikinė rezidencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Viterbas - Lacijus

Lacijus – Viterbas – Tarkvinija.

Esanti keli kilometrai nuo Romos, Tarkvinija, be to, kad čia yra daug žavių prašmatnių vilų yra nuošalus miestas, kas garantuoja visišką privatumą, viena seniausia ir svarbiausia etruskų gyvenvietė. Etruskų ir romėnų darbai gerai matomi antikiniame istoriniame centre, kur vis dar yra senovinis Monterocio nekropolis. Aplinkinėje teritorijoje yra Tarkvinijos Natūralus Druskos ežero rezervuatas, kur natūraliai gyvena gyvūnai.

Tarkvinijos miestas stovi plačiame Viterbo spindulyje, mieste, kuriame yra gražus ir didelis viduramžių laikų istorinis centras, miesto siena, apsupta šiuolaikiniais rajonais. Viterbas yra žinomas, kaip “Popiežių miestas”, nes XIII a. buvo popiežių būstinė, dar ir šiandien yra išlaikęs savo eleganciją ir prestižą, ir būtent čia stovi žaviosios prašmatniosios vilos ir prestižinis nekilnojamas turtas. Daug yra svarbios religinės architektūros, kaip ir archeologinių vietų. Ypatingi ir charakteringi yra požeminiai miesto tuneliai, iškasti vulkaninėse uolose, kurių dėka susijungia istorinio centro pastatai. Šiuo metu naudojami kaip vyninės, antrojo pasaulinio karo metu buvo saugus prieglobstis bombordavimo metu. Ir reikia nepamiršti Banjajos dalies, kur yra vienas iš žaviausių itališkas sodas.