Romantiška prašmatnioji vila prie Komo ežero

full screen
50 fotografija

Ant žavingojo Komo ežero kranto, stovintys tarsi pilis ant uolos su vaizdu į ežerą, yra parduodami šie romantiški svajonių namai.

Buveinė yra dviejų lygių, o jos vidaus plotas yra 335 kv.m., apsuptas gražiojo sodo su terasomis, kurio plotas yra maždaug 6.500 kv.m., o nuo jo atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas.

Vila buvo suprojektuota žymaus architekto, kuris sumaniai integravo nekilnojamąjį turtą į supančią aplinkos pusiausvyrą.

Prieangyje yra erdvi svetainė su židiniu, dideli langai su vaizdu į ežerą, dvi terasos, darbo kambarys, virtuvė su sandėliuku, vonios kambarys svečiams ir kambarys su vonios kambariu. Pakilus į antrą aukštą aptinkame didelius pagrindinius apartamentus su židiniu, balkoną, vonios kambarį, drabužinę, miegamąjį su vonios kambariu. 

Vidaus patalpų apdaila yra atlikta kruopščiai su aukštos kokybės medžiagomis bei skoningu apstatymu baldais ir jos buvo suprojektuotos taip, kad susijungtų su išore dėka didelių langų, kurie optiškai dar labiau padidina ir dovanoja reto grožio vaizdą šios žavingos prašmatnios vilos svečiams.

Nuosavybei išorėje priklauso taip pat ir molas, barbekiu zona, kuri puikiai tinka pietauti ar vakarieniauti gaivoje bei kitas portikas, naudojamas kaip garažas ir pagalbinės patalpos. 

Daugybė balkonų ir terasų pastatytos tam, kad kuo geriausiai išnaudoti galimybę mėgautis tokia išskirtine panorama bei ilsėtis lauke visiškame svajonių namų privatume.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Komas


Tipas: prašmatni vila prie ežero


Vidaus plotas: 335 kv.m. 

Išorės plotas: 6.500 kv.m.


Priešais ežerą

Sodas su terasomis

3 miegamieji

4 vonios kambariai


Lombardija - Komo ežeras: Lekas 25 km - Milanas 42 km - Varezė 20 km - Monza 32 km - Luganas 20 km - Verbanija 40 km.


Ref: 21189
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vilos ežerai

prašmatnūs namai komas
parduodamos vilos komas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Komo ežeras

Komo ežeras – tai natūralus Lombardijos ežeras, susiformavęs upių ekskavacijos pasekoje ir sumodeliuotas ledynų. Trečias Italijoje pagal plotą ir pirmasis pagal perimetrą, šis vandens telkinys žinomas dėl savo ypatingos, apverstą „Y“ raidę primenančios formos. 

Apdainuotas jau 1800-aisiais žymiausių Romantizmo poetų, nuo Aleksandro Manzoni iki Stendalio, nuo Džordžo Gordono Bairono iki Ferenco Listo, šis ežeras – viena labiausiai kerinčių vietų Itališkame peizaže. 

Ežerai, kadaise traukę poetų dėmesį, vis dažniau tampa tiek Italijos, tiek tarptautiniu mastu žinomų žmonių  traukos vieta. Dėl to čia galima rasti užburiančių prabangių vilų, vis paklausesnių tiek tarp Italijos, tiek tarp užsienio klientų.

Neįmanoma neįsimylėti šių vietovių – su nuostabiu klimatu, kerinčiomis panoramomis, spalvomis ir kvapais. Būtent dėl to vilos prie ežerų vis paklausesnės ir trokštamesnės.