Romanijoje parduodama pilis

1 fotografija

Emilijoje-Romanijoje parduodama viduramžių pilis stovi ant tvirtos uolų atodangos, iškilusios virš Marekijos slėnio, nuo kurios atsiveria 360° vaizdas į supančias teritorijas, suteikiantis kvapą gniaužiančią panoramą. 

Emilijoje-Romanijoje parduodama istorinė tvirtovė buvo pastatyta XII a. ir pradžioje priklausė bažnyčiai, o vėliau kai kurioms kilmingoms šeimoms, tarp kurių buvo ir Malatesta šeima. Po antrojo pasaulinio karo tvirtovė, dalinai apgriuvusi, ir ją supanti aplinkinė žemė buvo nupirkta ūkininkų šeimos ir 2000 m. pilis, šiuo metu parduodama, buvo restauruota, išryškinant antikinį žavesį, bei paversta svečių priėmimo namais. Trijų aukštų pastate yra erdvus ir modernus restoranas bei 13 kambarių su voniom viešbutis, kuriame įrengtas oro kondicionavimas. Struktūra gali būti praplatinta, prijungiant iki 70 kambarių. Viršutiniame aukšte yra didelė salė, nuo kurios galima žavėtis nuostabiu panoraminiu vaizdu. Bendras pastatų plotas yra 3000 kv.m., o juos supa 6 ha parko ir miško.

Originali tvirtovės struktūra, kartu su Verukija sukurusi absoliutų barjerą slėnyje, yra iš dalies sugriuvusi; yra išlikusi tik dalis aukščiausios tvirtovės, durys su imponuojančiais apvaliais bokštais, rezervuaras ir dalis bokšto sienos. 

Legenda pasakoja, kad šalia tvirtovės 1304 m. buvo užmuštas Džiančiotas Malatesta, kuris prieš tai iš pavydo užmušė savo žmoną Frančeską da Rimini ir savo brolį Paulių, - nelaimingus įsimylėjalius, paminėtus Dantės “Dieviškojoje komedijoje”. Dabartinis restauracijos projektas numato šios imponuojančios ir labai svarbios vietinės istorijos prasme tvirtovės atstatytmą, kur galima įrengti konferencijų centrą, grožio centrą ar prabangią rezidenciją.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija

Miestas: Riminis 

Zona: Riminis


Tipas: parduodami užmiesčio namai - užmiesčio namai Emilijoje-Romanijoje

Vidaus plotas: 3000 kv.m. (įskaitant terasą)

Išorės plotas: 6 ha 

 

Stovėjimo aikštelė (180 automobilių vietos)

Parkas ir miškas: 6 ha


Emilija-Romanija – Riminis: Riminis km 13 – San Marino respublika km 6 – Čezena km 21 – Ričionė km 27 – Pezaras km 49 – Forlì km 51 – Ravena km 56 – Riminio Golfo Klubas km 5 – SPA km 15 - Forlì oro uostas km 28 - Autostrada: išvažiavimas Rimini Nord km 8.

Ref: 0271
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodami namai ir vilos

prabangios vilos
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Emilija-Romanija, Riminis

Emilija-Romanija – Riminis: kaimelis šalia Riminio iki 1938 m. buvo vadintas Skortikata. Šiuolaikinis pavadinims kilo iš lotynų “fundus turrianus”, šiuolaikinis pavadinimas žmogaus  Turrius pridedant priesagą -anus, kuri išreiškė nuosavybę. Toriana stovi strateginėje padėtyje ant pirmųjų Riminio kalvelių. Buvo dalis tvirtovių komplekso, pastatyto Riminio valdovų užsakymu tam, kad apsaugoti Malatestų šeimos žemes, ir su Verukija dominavo bei saugojo įėjimo kelią, kuris nuo Marekijos upės slėnio vedė į Padanos plokštumą ir Riminį. Verukijos, Torianos, Montebelo (šalia Torianos) tvirtovės ir žvalgybiniai bokštai, esantys ant šalimų kalnų, pavertė beveik neįmanomu pakliūti nepastebėtiems į slėnį ir todėl daugelį dešimtmečių buvo neįveikiami bei saugojo nuo Montefeltro priešų atakų.

Uolos atodangos viršūnėje yra senovinė "Skortikata”, kur yra Malatestų tvirtovės griuvėsiai ir bokštas. Būtent ant šitos uolos, kur stovi mūsų parduodama pilis, pagal legendą mirė Džiančiotas Malatesta. Žmogus, kuris įėjo į istoriją  ne tik kaip lyderis ar valdovas, bet kuris užbaigė tragišką ir aistringą meilės istoriją tarp Frančeskos Da Polenta, savo žmonos, ir brolio Pauliaus Malatestos. Du įsimylėjaliai iki šiol prisimenami ir gyvi vietinių gyventojų atmintyje, dėka taip pat ir Didžiojo Poeto paminėjimo, skirusio jiems V giesmę “Pragare”, įtaisęs juos į geidulingųjų grupę. Būtent čia Frančeska, kalbėdama su Dante, pasakoja apie savo pirmąjį bučinį su Pauliumi. Žlugus Malatestų dominavimui, Skortikatos miestelis Romanijoje atiteko iš pradžių Bordžijos šeimai, vėliau Medičiams ir popiežiui. 1860 m. tapo suvienytos Italijos dalimi ir tik 1938 m. įgavo dabartinį Torianos pavadinimą.