Roma, prašmatni vila sostinės širdyje

4 fotografija

Romos širdyje, amžino grožio ir žavesio mieste, parduodama žavinga prašmatnioji vila, tikras architektūrinis perlas ir Romos liukso klasės nekilnojamojo turto tvirtovė.

Vila yra du žingsniai nuo Romos centro, įžymiojoje Appia Antica gatvėje, žavingoje bei kerinčioje vietoje, apsupta gamtos ir istorijos. Romos vila stovi išties stebuklingoje vietovėje, kur vis dar juntama istorinė atmosfera ir kur stovi karališki bei vertingieji paminklai. 

Romoje ši vila yra brangakmenis tarp viso šioje teritorijoje esančio prestižinio nekilnojamo turto. Elegantiška ir žavi aplinka, kurią apibūdina istoriniai vaizdiniai, sukuria skoningą pavidalą ir unikalų peizažą. Priežiūra bei dėmesys kiekvienai detalei yra aiškiai pastebimi ir paverčia Romos prestižinę vilą išties išskirtine nuosavybe.

Išorėje erdvi salė, skirta priėmimams, yra pilnai apsupta žalumos. Šalia yra baseinas, kas sukuria privačią ir žavią aplinką, idealiai tinkančią sukurti turtingos atmosferos nepamirštamas akimirkas. Visa tai apipavidalina žavingi sodai ir užburiančios terasos, kas parduodamai Romos vilai dovanoja pilno emocijų žavesio.

Galingos statulos ir nesibaigiantys fontanai su vandens žaismu užburia bet kurį, kas sustoja pasimėgauti praėjusių laikų atmosfera, ir paverčia Romos vilą tikru “liukso klasės nekilnojamuoju turtu”.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Provincija: Roma

Zona: Appia Antica


Tipas: prašmatni vila - vila Romoje - liukso klasės nekilnojamasis turtas 


Vidaus plotas:  400 kv.m.

Išorės plotas: 13000 kv.m.

Prižiūrėtojo namas: 80 kv.m.

Baseinas: 135 kv.m.

Garažas

Rūsys


5 kambariai

4 vonios kambariai

Erdvios svetainės

Terasos

XVIII a. bokštelis


Ref: 2487
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Romoje parduodamos vilos

prestižinis nekilnojamas turtas
Romos vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lacijus - Roma

Roma yra Italijos sostinė, žinoma, kaip amžinas miestas, pilna istorijos ir burtų, kurių nepalietė laikas. Tai žmogiškumo miestas, antikos civilizacijos širdis, Romėnų imperijos sostinė ir lotynų kalbos gimimo lopšys: nei vienas pasaulio miestas neturi tiek daug istorijos viename.

Marga teritorija ir skirtingas gamtos kraštovaizdis yra dvi pagrindinės charakteristikos: nuo kalvelių ir kalnų, įžymiųjų septynių kalvų, iki lygumų, nuo Teverės upės iki Bračiano ežero, nuo upės salos Tiberinos iki Ostijos smėlėto kranto.

Amžinojo miesto įdomios vietos ir paminklai niekad nesibaigia, tarp kurių paminėsim Kolozėjų, Imperijos Forą, Panteoną, Šv. Petrą Vatikane, Šv. Joną Laterane, Kampidolijų, daugybę istorinių pastatų, užburiančius fontanus.

Romos teritorijoje yra daug išskirtinių gatvių ir vip zonų: čia stovi žavingos prašmatniosios vilos, elegantiški apartamentai, aukštos vertės žavingas nekilnojamas turtas.