Riminyje parduodamas žavingas užmiesčio namas

23 fotografija

Šiuo metu parduodamas įspūdingas ir tipiškas prestižinis nekilnojamas turtas rustikos stiliumi, statytas XVIII a., esantis Riminyje, tik valanda kelio nuo Milano. Elegantiškas ir rafinuotas, šis parduodamas užmiesčio namas dėka savo vietos, visiškai apsuptas gamtos, yra puikiai tinkantis tiems, kas trokšta gamtos ir ramybės.

Prabangus nekilnojamas turtas, neseniai kuo puikiausiai restauruotas, mus pasitinka žavingu fasadu iš plytelių ir akmens, tipišku rustikos stiliumi, išlaikydamas iki dabar pagrindines istorines originalios epochos charakteristikas. Būstinė yra trijų aukštų, iš kurių paskutinis yra bokštas su dideliu miegamuoju ir vonios kambariu. Viduje viskas įrengta kaimišku stiliumi su tamsiais atspalviais, molinių plytelių grindimis ir medinėmis matomomis sijomis.

Bendras plotas yra daugiau nei 300 kv.m. Parduodamoj prašmatniojoj viloj iš viso yra 4 miegamieji ir 4 vonios kambariai, didelė virtuvė ir erdvi svetainė bei taverna su dideliu židiniu ir vynine. 

Nekilnojamam turtui, esančiam ant kalvos, priklauso kultivuojama, beveik 2 ha žemė, kur auga viduržemio alyvuogės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija

Miestas: Riminis 

Zona: 1val. nuo Milano


Tipas: Parduodamas užmiesčio namas - parduodami užmiesčio namai

Vidaus plotas: 320 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


Emilija-Romanija – Riminis – Milanas: Ričionė km 20 - Riminis km 30 – San Marino Respublika km 30 – Katolika km 15 – Pezaras km 30 – Riminio Golfo Klubas km 10 – SPA km 18 - Riminio oro uostas km 27 - Automagistralė: Cattolica km 14.

Ref: 0426
Kaina: Iki 2,5 Milijono

užmiesčio namai Emilija-Romanija

parduodamos vilos
vilos ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Riminis

Riminis: Miestas senas ir naujas, Riminis, Riminio provincijos sostinė. Čia yra, tik trumpai paminint, išskirtinės praeities paminklai šalia modernaus organizuoto turizmo. Puiki vieta atostogauti Italijoje tiems, kas trokšta suderinti poilsio dienas paplūdimyje su naktiniais šėliojimais diskotekoje bei aplankyti praeities meno vertybes. 

Riminis, kur stovi vila, buvo įkurtas romėnų 268 m. prieš Kr., kaip lotynų kolonija, strateginis punktas ir prekybininkų susitikimų centras. 90 m. prieš m. tapo savivaldybe. Viduramžiais buvo pats sau valdovas ir veikė, kaip laisvas miestas.

Link XIII a. pabaigos prasidėjo Malatestos valdymas, kuris Riminį pavertė kutūros ir meno kalve. Apie tai gerai liudija tokie darbai, kaip Augusto arka, Tiberio tiltas ir Malatestiano šventykla. 1843 m. liepos mėn. 30 d., kas turi didelę svarbą dabar, buvo atidarytas Terminių vonių kompleksas, o po 50 metų, buvo pastatyti Kursaal ir Grand Hotel. Taip gimė Italijos kurortas, tapęs išskirtiniu miestu-kurortu, Europos atostogų sostine.