RIEČIO MIESTE PARDUODAMA PRAŠMATNI ISTORINĖ NUOSAVYBĖ

72 fotografija

Keli kilometrai nuo Riečio miesto stovi imponuojanti, apsupta žalumos ši nuostabi prestižinė nuosavybė, iš išorės primenanti pilį, bet iš ties tai yra išskirtinis abatijos kompleksas, statytas XIII a. viduryje, kuomet buvo apgyvendintas Čisterčensi Ordino.

Realizuotas į istorinį paminklą, kuriame susilieja romėnų ir gotikinis stilius, didingas pastatas, kurio išmani ir kruopšti restauracija paskutiniaisias metais vyko su Priežiūra, pasižymi be abejonės, svarbiausiais amžiaus požymiais.

Tipiškas tų laikų išplanavimas, kur Bažnyčia stovi šiaurėje, Vienuolynas rytuose ir pietuose su nuostabiu vaizdu į žemiau esantį slėnį, Kiemas vakaruose, kuris yra uždaras iš trijų pusių ir apsaugotas aukšta tvora. 

Amžių eigoje abatijoje svečiavosi įvairūs Bažnytiniai Ordinai iki kuomet XIX a. dėl prastos struktūros būklės buvo nuspręsta ją perleisti privatininkui. Tačiau paskutiniai savininkai atkūrė bei atliko puikią restauraciją ir per dvidešimt metų prašmatniam nekilnojamam turtui sugrąžino antikinį žvilgesį.

Įeiti į struktūrą, kurios bendras plotas yra 4.295 kv.m., galima iš erdvaus 950 kv.m. garažo, labai praktiško, bet nepastebimo.

Buvusi bažnyčia, lotynų kryžiaus formos, suskirstyta į tris navas su dideliais kvadratiniais piliastrais, yra greižta ir saulėta, ir tai be abejonės elementas, kuriuo daugiausia žavimasi. Didelėje varpinėje yra daugybė gyvenamųjų patalpų bei didelė daugiafunkcinė salė.

Likusi komplekso dalis buvo perdaryta į gyvenamasias patalpas, t.y. į įvairaus dydžio ir tipų apartamentus. 

Riečio mieste parduodamą prašmatnią vilą papildo daugiau nei 6.000 kv.m. kiemas, kuriame yra takeliai ir sodai, bei miškas, daugiau nei 13.000 kv.m. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Provincija: Rietis 


Tipas: nekilnojamo turto kompleksas - abatija

  

Vidaus plotas: 4.295 kv.m.

Išorės plotas: 19.945 kv.m.

 

Terasų plotas: 239,60 kv.m.

Uždaro kiemo plotas: 402, 50 kv.m.

Portiko plotas: 27,90 kv.m.

Garažo plotas: 950 kv.m. (X2)

Terasos su garažu plotas: 1.015 kv.m.

Kiemas: 6.785 kv.m.

Miškas ir pušynas: 13.160 kv.m.


Rietis: Roma 65 km - Fiumičino 100 km - Orbetelo 180 km - Bračiano ežeras 100 km - Ostija 117 km

Ref: 1032
Kaina: Daugiau nei 10M

išskirtinė rezidencija

lacijus vilos
prabangus nekilnojamas turtas italija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lacijus, Rietis

Rietis yra didelio kultūrinio paveldo miestelis, susidedantis iš daugybės istorinių, artistinių ir archeologinių paminklų, tačiau čia aptinkame ir daugybę šiuolaikiškos kūrybos.

Tarp pagrindinių muziejinių struktūrų yra Pilietinis muziejus, Paroniana biblioteka, žavusis Flavio Vespasiano teatras.

Žinomas, kaip antikinis Sabini miestas, tai mažų išmatavimų vieta, tačiau gausi žavesio, tradicijų, prašmatnių pilių ir vienuolynų, apsupta žavingomis kalvelėmis ir užburiančia gamta. 

Riečio teritorijoje netrūksta daugybės žavinčių prestižinių vilų, idealių tiems, kas ieško patogumo, elegancijos ir prabangos tylioje ir intymioje aplinkoje, keli kilometrai nuo žinomo Romos miesto.