"Lakefront" vila, parduodama Mandello del Lario

full screen
27 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Priešais Como ežerą įsikūrusi privilegijuotoje vietoje yra ši vandenyno vila, iš kurios atsiveria kvapą garsėjantis vaizdas į apylinkes.
Šio vieno aukšto vila apytiksliai 200 m2 yra šviesi svetainė su židiniu, iš kurio atsiveria vaizdas į lauko terasą prie ežero kranto ir virtuvę su valgomuoju. Terasa veda į verandą iš vienos pusės ir į žavingą sode iš kitos pusės.
Miego zoną sudaro keturi miegamieji su dvigule vonia; šioje vietovėje yra kita nedidelė terasa, papuošta labai kvapnios merlangos altana, vedanti į nedidelį privatų paplūdimį, kur vasarą galite pailsėti, skaitydami gerą knygą.
Šios nuosavybės ypatybės yra bare akmenys, kiliminės plytelės grindys ir mediniai elementai.
Ši komoda ežero vila, viena iš Italijos karūnos ir visame pasaulyje garsaus ploto, puikiai tinka tiems, kurie ieško išskirtinės nuosavybės ant kranto, kad ištirtų šios turistų lankomas vietas: "Bellagio", "Cernobbio", "Como", "Lecco" yra tik trumpas vairuoti ir dar kerintis, kai lankotės valtimi.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Lecco
Plotas: Komo ežeras

Tipas: Vila

Vidinis paviršius: 200 m2
Išorinis paviršius: -

3 miegamieji
Lakefront veranda
Privatus paplūdimys
2 lygiai

Lecco 10 km - Como 40 km - Bellagio 35 km - Cernobbio 45 km - Milano Malpensos oro uostas 80 km

Ref: 3323
Kaina: konfidencialios derybos

vilos komo

Vila parduodama ežero como
vilos parduodamos lecco

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Komo ežeras

"Lecco" ir jo apylinkės yra labai žavios Lombardijos vietos, įsikūrusios gražių kalnų, upių ir ežerų.
Garsus, kad Alessandro Manzonas pasirinko vietą savo romanui " The Betrothed", " Lecco", be abejo , buvo vienas iš pirmųjų pramoninės Italijos miestų.
Jo geografinė padėtis ir lengvas, malonus klimatas leido plėtoti sodrus ir prabangias teritorijas, puikiai tinka nuostabioms prabangoms viloms, kuriose gyvena miestas ir jo apylinkės. Populiari buržuazinių rašytojų ir intelektualų paskirtis, šiuo metu ši vieta yra labai populiari tiems, kurie nori investuoti į savo svajonių namus.