"Forte dei Marmi" parduodama vila su lauko baldais

full screen
41 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis elegantiškas "Sal e" prabangus namas yra vienoje iš labiausiai prestižinių " Forte dei Marmi " gyvenamųjų rajonų.
Šis turtas yra vos penkis šimtus metrų nuo gražios Toskanos jūros, jį supa gamta ir 4 000 m2 sodas. Jame lauke taip pat yra gražus verandas ir lauko statyba, kur galima atsipalaiduoti šešėlyje ir savo namuose.
Ši dviaukštė vila, skirta parduoti, buvo pastatyta XX a. Pradžioje, apie 400 m2 ploto; malonūs balti tonai ir keletas langų, todėl kiekvienas kambarys yra labai ryškus. Verandoje yra 30 m2 ploto, o tiesiai veda prie salės ir kai kurių gyvenamųjų patalpų, kurių bendras plotas apie 100 m2; Pirmame aukšte taip pat yra įėjimas, didelė virtuvė, valgomasis, spinta ir atsarginis vonios kambarys.
Platus marmurinių laiptų veda į antrą aukštą - miegamojo erdvę, kurią sudaro trys dviviečiai miegamieji su atskirais vonios kambariais, kitas miegamasis su dvigule lova ir vienas miegamasis ir dvi didelės terasos.
Šis "Forte dei Marmi" svajonių namai, aprūpintas visais patogumais ir naujausiomis technologijomis, puikiai tinka jūsų gražiam vasaros atostogoms, tačiau net ir didžiulės šeimos nariams gali būti puikus namuose ištisus metus.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Lucca
Savivaldybė: Forte dei Marmi

Vidinis paviršius: 700 m2
Išorinis paviršius: 4000 m2

Pagrindinė vila: 400 m2
5 miegamieji
5 vonios kambariai
Lauko statyba: 300 m2

Luka km 40 - Pisa km 45 - Florencija km 110 - Altopascio km 55 - Versilijos golfo klubas km 6 - Terminiai šaltiniai ir spa km 40 - Pizos oro uostas km 42
Ref: 1325
Kaina: Nuo 5M iki 10M

forte dei marmi vilos

prabangus namas
liūtas "prabangos nekilnojamojo turto

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Forte dei Marmi

Forte dei Marmi , Toskanos pakrantėje, yra išskirtinis pajūrio kurorte vadinamasis Versilijos rajonas ir jo vardas yra miesto centro fortas ir marmuras, kuris buvo vežamas iš Apuano Alpių, o vėliau išsiųstas jūra .
Per metus miestas laimėjo daugybę žmonių, įskaitant aktorius, verslininkus, tarptautines garsenybes ir sportininkus, kurie išrinko jį kaip mėgstamą vasaros atostogų vietą.
Tai yra žali zona, kurioje prabangūs svajonių namai yra apsupti visišku sodu, keli žingsniai nuo jūros; tai aukščiausios klasės zona, kurioje galite rasti prabangių parduotuvių, diskotekų ir klubų, žinomų visame pasaulyje: " Forte dei Marmi" yra ideali vieta tiems, kurie nori praturtinti prabangą ir gamtą glamoriu ir atsipalaidavimu, apsupti nuostabiu gamtos nustatytas iš žaliųjų zonų ir paplūdimių.
Per pastaruosius kelerius metus daugelis investuotojų įsigijo prabangių "Forte dei Marmi" vertės vilų, dėl kurių Toskanos rajonas padidino savo žavesį ir populiarumą.