Puikus vila ant Komo ežero kranto

full screen
47 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Atsižvelgiant į Como provincijoje, palei ežero kranto, ši nuostabi Luxury Villa yra parduodamas.
Šis laikotarpis namo, neseniai ir kruopščiai restauruota, yra gražus sodas.
Vila turi vidinį plotas 700 m2, esančių 3 aukštus ir yra 5 miegamieji, 4 vonios kambariai, ir į stebėjimo bokštą tyrimą.
Namas yra paslaugų priklausomybė, taip pat neseniai renovuotas, apie 100 m2, 2 miegamieji ir 2 vonios kambariai, idealiai tinka iki 6 žmonių arba kaip darbuotojų namuose. Žavinga žiemos sodas jungiantis pagrindinį Villa paslaugų priklausomybe nuo.
Visas turtas yra apsuptas 3000 m2 labai gerai linkusios ir pasodinti žemėje.
Už taip pat yra didelis 90 m2, dokas su dalinai dengta terasa su vaizdu į ežerą ir prieplauka laivo švartavimosi.
Patiko šį nuostabų vaizdą Vila Parduodama Como ežero yra išskirtinis ir padengti 180 laipsnį baseino, o pozicija netoli nuo kranto yra labai svarbi pridėtinė vertė, kad padidina šį nuostabų gyvenamosios prestižą.
Kiekvienas, kuris trokšta gražių svajonių namą ant Komo ežero bus dėkingi visais patogumais, privatumo ir atpalaiduojančią atmosferą šio žavinga senosios vilos.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Lombardija
Miestas: Como

Tipas: Laikotarpis prabangūs vilos

Vidinio paviršiaus plotas: 800 m2
Išorinis plotas: 3000 m2

Pagrindinė vila: 700 m2
3 aukštų
5 miegamieji
4 vonios kambariai
Panoraminis bokštas

Priklausomybė: 100 m2
2 aukštų
2 miegamieji
2 vonios kambariai

Šlapias dokas: 90 m2

Lombardija - Komo ežeras: Lecco 25 km - Milanas 42 km - Varese 20 km - Monza 32 km - Luganas už 20 km - Verbania 40 km
Ref: 1119
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Komo ežeras

Lakeside Villas
Dream Homes Como

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Komo ežeras

Komo ežeras yra puikus ežeras Lombardijos, kilusi iš gilios upių kasinėjimų suformuotus pakartotinių apledėjimo. Ji yra trečia pagal dydį ežero už bendras plotas ir pirmąjį jos perimetrą. Ji yra žinomas dėl savo būdingą aukštyn-žemyn "Y" formos.
Gyrė didžiųjų poetų 19 a romantizmo, pvz Alessandro Manzoni ir Stendalis, George Gordon Byron, ir Franz Liszt, ji yra viena iš gražiausių dėmės Italijos kaime ir jos gamtos paveldas yra išskirtinė.
Kai ežerai sugauti poetų dėmesio, dabar jis yra vis prašė paskirties tarptautinės ir šalies Jet-set gyventojų. Dėl šios priežasties, ežeras regionas yra taip pat namo į nuostabų prabangos savybės, kurios visada turi didelę paklausą iš abiejų Italijos ir užsienio klientams.
Įsimylėjo šią vietą jos geru oru ir nuostabiu kraštovaizdžiu yra neišvengiama, ir tai yra dėl šios priežasties, kad ant ežerų vilos vis surinko po.