Puikus penthouse parduodamas Centrinėje Florencijoje

63 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Florencijos centro Oltrarno širdyje, tiesiai miesto centre, yra šis nuostabus dviejų aukštų butas, skirtas parduoti.
Mes esame akmens metimas iš Santo Spirito, Ponte Vecchio, visų pagrindinių miesto istorinių ir meninių atrakcionų bei Florencijos prekybos ir naktinio gyvenimo rajono.
Šis viešbutis yra pastato antrame ir trečiame aukštuose, taip pat yra su lauko terasa su vaizdu ir 580 m2 ploto. Šis neseniai atnaujintas prabangus turtas yra iš viso keturių miegamųjų ir keturių vonios kambarių. Jame yra erdvi svetainė su šiuolaikiniu dizainu, o iš kelių langų atsiveria išskirtinio miesto vaizdas. Moderni virtuvė su visiškai įrengta virtuve gali būti visiškai uždaryta su įlipimo durimis.
Šiame turtuje yra aukštos kokybės medžiagos ir apdailos medžiagos, sukuriančios įspūdingą efektą, pavyzdžiui, gražios sienelės iš dervos, baltojo aukso arba džiuto.
Trečiame aukšte galima patekti sustiprintomis durimis ir funkcijomis, derva ir ąžuolo grindimis. Čia yra gerai įrengtas sveikatingumo centras su turkiška pirtimi, treniruoklių salė, sauna ir dvigubas dušas. Tada yra du miegamieji ir vonios kambariai su sūkurine vonia, o atviras plotas su stikline siena, iš kurio atsiveria vaizdas į Florencijos katedrą.
"Mezzanine" yra daugialypės terpės kambario namuose, o ant stogo yra lodžija su unikalia plačiajuosčio miesto kalvų vaizdais. Antrame stoge yra dar du kambariai su ypatingu vaizdu į nuostabią Santa Maria del Carmine bažnyčią.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Florencija
Savivaldybė: Florencija

Tipas: mansarda - prabangus butas

Vidinis paviršius: 580 m2
Išorinis paviršius: -

2 aukštai (2-asis ir 3-as + lodžija)
4 miegamieji
4 vonios kambariai
Salė su židiniu
Vidinis liftas
3 terasos
Skalbinių kambarys

Siena km 70 - Luka km 80 - Pistoja km 40 - Prato km 25 - Livornas km 80 - Forte dei Marmi km 110

Ref: 3589
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus mansarda

butas pardavimui
Florencijos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija , žavinga Toskanos sostinė, turi daug paminklų ir istorinių pastatų, bet taip pat yra daugelio periodinių vilų, įsikūrusių istoriniame centre arba kalvose, esančiose aplink "Renesanso lopšio".
Florencija įsikūrusi vaizdingoje vietoje, pločio slėnio, apsupto Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri, Poggio Imperiale ir Bellosguardo kalvų, viduryje.
Šiame kraštovaizdyje yra daug prabangių vilų , tačiau taip pat yra daugybė pastatų, sodybų ir kaimo namų.
Florencijos mieste yra keletas atrakcionų: garsių aikščių, istorinių teatrų, garsių tiltų ir miesto sienų bei durų.
Florencija ir jos kalvos yra ideali ir žavinga aplinka, kurioje galite rasti periodinę vila su svajonių atmosfera.