Puikus butas Lucca

full screen
65 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Netoli Lucca , Toskanos širdyje ir labai arti miesto centro, yra puikus prabangus vila.
Intymi padėtis suteikia puikią privatumą nuosavybei ir leidžia jai mėgautis prabangiomis ir nepaliestomis gamtovaizdžiais, kuriuose yra didžiuliai storio miško, vynuogynų ir alyvmedžių giraitės. Jie taip pat yra 16 hektarų šio turto objektų, kuriuose yra nuostabus baseinas ir privatus helipatinis pastatas, dalis.
Pagrindinė vila prasidėjo 16-ajame amžiuje, kitame amžiuje ji tapo vienuolynu, o po to ją paversdavo viena iš įtakingiausių šios srities kilnių šeimų, gyvenusių čia iki 1900-ųjų vidurio.
Šis kruopščiai restauruotas dvaras vis dar rodo visą savo didingumą ir yra vienas iš labiausiai neįprastų šio regiono pastatų. Šis kompleksas apima maždaug 1200 m2 plotą, kurį sudaro pagrindinė vila ir trys priedai, kurie lengvai gali būti naudojami kaip ūkiniai pastatai svečiams arba poilsio kambariai.
Kiekvienas šio turto kompleksas, įskaitant jo privačią koplyčią, puošia nuostabias freskomis, kurios išskiria skirtingų laikotarpių meno skonį nuo 17 iki 19 a. Aukštos kokybės baldai ir rafinuotų detalių taip pat pagerina šio neįprasto prabangių namų Lucca kruizinę ir nesenstančią atmosferą .

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Lucca
Savivaldybė: Capannori

Tipas: prabangus vila

Vidinis paviršius: 1200 m2
Išorinis paviršius: 16 hektarų

7 miegamieji
Studijų biblioteka
Privataus koplyčia
Plaukiojimo baseinas
Patikslinta informacija

Lucca 15 km - Florencija 70 km - Piza 26 km - Forte dei Marmi 45 km - Siena 140 km

Ref: 3212
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Laikotarpio vila

Vila pardavimui lucca
Liūtas "prabangos nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Lucca

Šis žavingas laikotarpis prabangios vilos yra Lucca Toskanoje , didžiojo miesto grožiu, turtinga ir prieštaringa istorija: kai kurie istorikai, gimę kaip Ligūrijos gyvenvietė, nors kiti mano, kad ji turi etruskų kilmę.
"Lucca " garsėja savo prabangių vilų ir istoriškai prestižinių dvarų skaičiumi, taip pat išsaugojo daugybę senovinių struktūrų, tokių kaip amfiteatras, forumas ir romaninės bažnyčios.
Vėliau okupavus goitus, o vėliau bizantiečius, Lucca, šio didingos prabangios nuosavybės buveinė, kuri buvo parduota, tapo viena iš svarbiausių Lombardo karalystės sostinių.
Kitais metais daugelis imperijų pakilo ir nukrito, tačiau mes tikime, kad Lucca yra vienas iš svarbiausių Italijos viduramžių miestų, kurio turtinga istorija ir didybė dabar yra matoma.