Puiki vila Trevizo provincijos

full screen full screen video
58 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Į Trevizo provincijoje, ant kalvų, kur garsi Prosecco yra gaminami, yra tai neeilinis prabangos turto pardavimo.
Šis viešbutis, kuriame yra eklektiškas stilius ir atrodo didinga pilis, pastatyta 1800 iš garsaus architekto Domenico Rupolo dizainas.
Tai sapnas Namų labiausiai neeilinis ir vertingas bruožas yra jos itin panoraminis nustatymas ant aukštos padėties ir tobula saulės poveikio.
Ši turto neseniai atnaujinimas, kuris prasidėjo 1990-ųjų pabaigoje, dalyvavo tiek patalpose ir lauke, ir siekiama modernizuoti, nes dėl jų puikiai funkcionalus, o kruopščiai išlaikyti savo vertingiausius istorinius elementus, pastatas, kaip antai jo rafinuotų grindų ir freskomis.
Šis prestižinis turtas priemonės maždaug 900 m2, o jos keturių aukštų sujungti liftu.
Rūsyje aukšte yra namo garažas su patalpa keturis automobilius, rūsių su veikiami akmeninių sienų ir kitų įm. Pirmą lygį, yra trys dideli miegamieji, įskaitant pagrindinį komplektą su spinta ir du vonios kambariai. Antrame aukšte yra nepriklausoma butas, kuris buvo pastatytas dėka atnaujinimo; tai yra trys miegamieji, du vonios kambariai ir svetainė su virtuve.
Paskutinę aukšte yra spiraliniai laiptai todėl gražus Belvedere, kur jūs galite mėgautis neeilinį vaizdu į apylinkes.
Pirmame aukšte yra didelis prieškambaris, svetainė su židiniu, valgomasis ir svetaine.
Norėdami užbaigti teikiamomis šioje Vila Parduodama funkcijas, taip pat yra dengtas baseinas su sveikatingumo srityje ir sauna, su vaizdu šio viešbučio vešlus parkas. Pastarieji priemonės 4700 m2, o gyvena vaismedžių ir šimtamečių augalų.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Veneto
Miestas: Treviso

Tipas: prabanga vila - pilį

Vidinis paviršius: 900 m2
Išorinis paviršius: 4736 m2

5 miegamieji
6 vonios
Terasa: 80 m2
rūsys
Dengtas baseinas
Sporto plotas
sauna
garažas

Plento 10 km -Treviso oro uostas už 30 km - Venecija 60 km - Cortina d'Ampezzo 80 km

Ref: 3094
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vilos veneto

pilių pardavimui
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Treviso

Treviso yra žinomas dėl savo ilgo religinio ir vienuolių tradicijos, miestas gyvena daug bažnyčių ir vienuolynų senovės, iš kurių svarbiausi yra San Francesco, kad "San Nicolo, Katedros ir San Martino Urbano bažnyčią bažnyčioje bažnyčios.
Tarp istorinių pastatų, liudytojai iš Trevizo pokyčius per metus, iš žinomiausių yra "Ca 'dei Carraresi, Ca' DA Noal Ca 'DA Robegan, Ca' Spineda Palazzo Dolfin Palazzo Bomben.
"Piazza dei Signori ir jo 14-ojo amžiaus rūmuose yra ne miesto ir jo istorijos ir kultūros centre, o Lodžija dei Cavalieri" yra jo politinės ir socialinės galios simbolis.
Yra keletas prabangių ir prestižinių Venecijos vilos Trevizo srityje ir miestuose aplink jį. Jie buvo pastatyti tarp 17 ir 19-ojo amžiaus ir atstovauti meno ir architektūros paveldą šioje srityje.