Puiki vila su baseinu Forte dei Marmi

full screen
73 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Didinga prabangūs vilos parduoti neseniai statybai įsikūręs Versilia širdyje, išskirtinės miesto Forte dei Marmi, tiesiog netoli Toskanos jūros ir žinomų paplūdimio kurortų, būdingų šios srities, kad padarė tai garsus ir gerbiamas visame pasaulyje.
Pastatas turi du įrašus: pėsčiųjų vienas ir transporto priemonės vienas, su patogia, kuriems automobilių stovėjimo aikštelė.
Sapnas namas su jos vidiniu paviršiumi 700 mq vysto trimis erdvus ir šviesus lygiais. Jis turi spalvingas aukštos kokybės apdailos, pagaminti iš medžiagų, tokių kaip marmuras ir parketas.
Pusrūsio turi atskirą įėjimą ir platų kambarį, kur Jūs galite ieškoti virtuvė su marmuro stalviršiai, du miegamieji, kiekvienas iš jų su vonios kambariu, žiemos sodas, rūsys ir baseinų įrangos kambarys atskirtas salėje.
Pirmame aukšte yra puikus prieškambaris kur turi rasti laiptai, kurie veda į miegamieji. Tada jūs rasite elegantiškas valgomasis, rafinuotas salę televizoriai srityje, du vonios kambariai, virtuvė ir durų, vedančio į lauko kepsnių zona, kuri baigia sodas.
Kuo didesnis aukšte yra skirta penkių miegamieji, iš kurių keturi turėti prieigą prie terasos.
Sodas, su savo dideliu baseinu su soliariumu šalia atviros galerijos su aplinkinėmis dvi puses pastato kolonų, yra viena iš karūnavimo šlovės turto.
Villa pardavimui yra išskirtinis ir įspūdingas, jis įsikūręs keletą minučių toli nuo Forte dei Marmi jūros. Ne tik tai puikus lacation vasaros atostogas, bet ir perfectcomfortable ir funkcionalus gyventi kiekvieną metų laikotarpį.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Miestas: Luka
Rajonas: Forte dei Marmi

Tipas: prabanga vila su baseinu

Vidinis paviršius: 700 mq
Išorinio paviršiaus: 1,680 mq

3 aukštų
7 miegamieji
9 vonios kambariai
Atviras galerija
baseinas
Barbekiu
Dengta automobilių stovėjimo aikštelė

Luka 40 km - Piza km 45 - Florencija km 110 - Altopascio km 55 - Versilia golfo klubas km 6 - pirčių ir SPA 40 km - Piza oro žemėlapyje 42 Ref: 1402
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Luxury Villa

Versilia vilos
Forte dei Marmi

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Forte dei Marmi

Forte dei Marmi Toskanoje yra išskirtinis pajūrio kurortas Versilia ir yra skolingas savo pavadinimą į forto miesto centro ir marmuro, kuris buvo atliekamas nuo Apuan Alpių iki krantinės tam, kad būtų parduodami visame pasaulyje jūra.
Per metus daugėja garsenybių, VIP, galingų pramonininkų, aktoriai ir sportininkai nukrito į meilės su Forte dei Marmi, kuris buvo išrinktas kaip mėgstama vasaros atostogų.
Tai žalias rajonas, kuriame svajonių namą supa sodai visiškai žydėti, keli žingsniai nuo jūros. Forte dei Marmi yra ideali vieta keliautojams aukštos klasės, nes jos prabangių parduotuvių, diskotekos ir klubai žinomų visame pasaulyje. Tai ideali vieta tiems asmenims, kurie nori uždrausti prabanga ir atsipalaidavimą ir didinga gamtininkas fone pagamintas iš želdynų ir paplūdimiai. Per pastaruosius metus, daugelis investitors nusipirkau prabangių vilų didelę vertę ir prestižą Forte dei Marmi, kad Toskanos plotas padidėjo savo žavesio ir