Puiki vila "Forte dei Marmi"

full screen
34 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis neseniai pastatytas prabangus vila , parduodamas Versilijoje, yra vos už 150 metrų nuo Forte dei Marmi jūros.
Ši vila yra apsupta gerai įrengto sodo, kurio dydis - maždaug 600 m2, prie jo galima patekti iš privačiojo kelio. Jame įrengtas patogus garažas, ant kurio gali būti įrengta dvi automobilis.
Šis trijų aukštų pastatas yra maždaug 300 m2 ploto, kuriame yra puikios apdailos medžiagos, įskaitant vertingas grindis "Navona" travertino marmuryje.
Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, sujungta su žavinga išorine portika ir sodu dviem plataus prancūziško lango. Šiame aukšte taip pat yra prieškambaris, virtuvė, prijungta prie skalbyklos, techninė patalpa, vonios kambarys ir dvigulė miegamojo lova.
Miegamoji erdvė yra antrame aukšte. Jame yra erdvus pagrindinis miegamasis su vonios kambariu ir terasa bei du papildomi miegamieji su nedideliu balkonu.
Taip pat galima sukurti kitą gyvenamąją plotą žemiau stogo esančioje erdvėje, kuri gali būti naudojama kaip žaidimų kambarys, treniruoklių salė, miegamasis arba vila darbuotojų vieta.
Šis modernus ir funkcionalus "Forte dei Marmi" prabangus namas pasižymi naujausiais "domotics" sistemomis ir aukštos kokybės apdailos darbais bei patogiais ir erdviais kambariais bei prestižine aplinka.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Lucca
Savivaldybė: Forte dei Marmi

Tipas: prabangus vila

Vidinis paviršius: 295 m2
Išorinis paviršius: 600 m2

3 aukštai
4 miegamieji
4 vonios kambariai
Rafinuoti apdailos darbai

Jūros 150 m - Lucca 35 km - Piza 40 km - Pistoia 75 km - Florencija 125 km - Siena 180 km - La Spezia 50 km

Ref: 3623
Kaina: € 3.000.000

Versilijos vilos

forte dei marmi
liūtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Forte dei Marmi

Forte dei Marmi, Toskanos pakrantėje, yra išskirtinis pajūrio kurorte vadinamasis Versilijos rajonas ir jo vardas yra miesto centro fortas ir marmuras, kuris buvo vežamas iš Apuano Alpių, o vėliau išsiųstas jūra .
Per metus miestas laimėjo daugybę žmonių, įskaitant aktorius, verslininkus, tarptautines garsenybes ir sportininkus, kurie išrinko jį kaip mėgstamą vasaros atostogų vietą.
Tai yra žali zona, kurioje prabangūs svajonių namai yra apsupti visišku sodu, keli žingsniai nuo jūros; tai aukščiausios klasės zona, kurioje galite rasti prabangių parduotuvių, diskotekų ir klubų, žinomų visame pasaulyje: " Forte dei Marmi" yra ideali vieta tiems, kurie nori supaprastinti prabangą ir gamtą glamoriu ir atsipalaidavimu, apsupti nuostabiu gamtos nustatytas iš žaliųjų zonų ir paplūdimių.
Per pastaruosius kelerius metus daugelis investuotojų įsigijo prabangių "Forte dei Marmi" vertės vilų, dėl kurių Toskanos rajonas padidino savo žavesį ir populiarumą.