Puiki vila Parduodama Bergamo provincijos

full screen
51 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis apsvaiginimo prabangūs vilos parduoti įsikūręs Bergamo provincijoje, Panoraminis poziciją tarp turtingųjų žalios kalvos Lombardijos ir vynuogynų.
Turto sudaro 4 pastatai, įskaitant senosios vilos su didinga kiemuose ir terasomis, parke Italijos sodų, pavėsinė ir dideliu baseinu. Tada yra svečių namai, tvartai ir ūkinis pastatas, plius apie 3,4 ha žemės ūkio paskirties žemės.
XVII-ojo amžiaus vila turi vidinį plotas apie 2250 m2, o apima gyventi, ūkinis pastatas, terasas ir kiti, kuriems erdves papildomą 120 m2. Senieji arklidės turi apie 600 m2 ploto ir šiuo metu naudojamas kaip priėmimų salę. Galiausiai svečių namai turi apie 180 m2 plotą.
Ji priklausė prestižiniame šeimos sąskaitas, o vila turi 17 amžiuje pradinę struktūrą, tačiau Agentūros struktūra, kad mes matome šiandien buvo renovuotas 1700, o visi įrenginiai yra naujos kartos.
Turtingas apdaila viduje buto padaryti kambariai gražus ir vaizdingas, su Murano stiklo šviestuvai, Grand Central laiptai akmens, kad skliautinis riba, akmens židinys, baroko stiuko dekoracijas, o freskos.
Pirmame aukšte įrengtas Kambarių serijos, dauguma kurių frescoed lubos iki 6 metrų aukščio. Verta paminėti, yra tikrai originalus grindys keramikos ir antikvariniai parketo taip pat Venecijos tinkas.
Pirmame aukšte yra miegamieji, kurių kiekvienas turi savo vonios kambarį, kai padalinti tarp valdančiojo miegamieji, vis dar vertingiausias ir paslaugų kambariai. Mansardoje galima renovuoti ir padarė tinkamomis gyventi.
Už, šalia Italijos sodų, buvo pastatytas įspūdingas baseinas su sauna, dušai ir besikeičiančioje srityje, be to, yra vieta atsipalaiduoti taip pat yra susitikimo vieta ir priėmimas plotas vilos.
Parke kadravimo šį išskirtinį prabangų turtą yra gerai apšviesta ir puošia takai, gėlynai, suoliukai, rožių sodai ir didinga Shaded terasos, be to gražus fontanas su vandens savybių.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Lombardija
Miestas: Bergamas

Tipas: Prabangus vila - istorinis namų

Vidinio paviršiaus plotas: 3900 m2
Išorinis plotas: 4,6 ha

Pagrindinė Vila: 2250 m2
Ex arklidės: 600 m2
Svečių namai: 180 m2
Parkas: 8.000 m2
Italijos sodai: 4.000 m2
Žemės ūkio paskirties žemė: 3.4 ha
4 pastatai
baseinas

Bergamas už 10 km - ežeras Lecco 30 km - Milanas 40 km - Komo ežeras 40 km - Tarptautinis oro uostas Orio al Serio 20 km - A4 magistralės 15 km Ref: 1369
Kaina: € 6.000.000

Prabangūs namai

Bergamas Vilos
Vilos Parduodama

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Bergamas

Keli kilometrai nuo Milano Bergamo provincijoje, tai prabanga vila pardavimui naudojasi išskirtine vietą. Senovės kilmę ir su labai svarbu anksčiau, Bergamas plotas yra turtinga istorija ir pasigirti išties nepaprastą meninį ir architektūros paveldą, be gražių kraštovaizdžių kalnai, ežerų ir upių.
Netoli Milano, Milano pilna svarbiu religiniu, civilinės ir karinės architektūros daro vietą iš dar didesnio dominančios vietos, taip pat svarbus yra arti Como ežero ir Lecco, palūkanų centrai visame pasaulyje ir ir daug surinko po reikalingų tose vietose, domina investavimo objektus šioje gražioje regione Italijoje.