Puiki vila pardavimui Orbetello

full screen
45 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Orbetello , maždaug nuo Argentario paplūdimių, šis turtas yra apsuptas beveik 1 hektaro gamtos pardavimui.
Šis dvaras susideda iš pagrindinės vilos, patogios pastatytos svečiams ar darbuotojams, taip pat kepykloje, kurioje visi gražiai supa alyvmedžių giraites ir kiparisus.
Dviejų aukštų vila apytikriai 500 m2; Pirmame aukšte yra erdvi svetainė ir valgomasis su dideliais langais su vaizdu į didelį sodą. Šis kambarys gali būti atidarytas vasarą, kad būtų sukurta erdvi veranda.
Laiptai nukreipiami į viršutinį aukštą, kuriame yra miegamojo erdvė. Šiame numeryje yra šeši miegamieji ir septyni vonios kambariai, siūloma pakankamai erdvės pasimėgauti svečiais arba suskirstyti į atskiras dalis, kuriose bus tipiškos Toskanos tradicijos medžiagos.
Šį turtą supa gražus parkas, kurio dydis beveik 1 hektarą, suteikia jai privatumą ir ramybę. Jame yra gražus baseinas su patogia deginimosi zona, kurioje galite mėgautis šiltu saulės spinduliu . "Orbetello " nuostabūs paplūdimiai yra vos keli žingsniai, tai yra visame pasaulyje garsios kraštovaizdžio ir Viduržemio jūros gamtos vietos.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Grosseto
Savivaldybė: Orbetello

Vidinis paviršius: 500 m2
Išorinis paviršius: 1000 m2

6 miegamieji
7 vonios kambariai
Plaukiojimo baseinas
Parkas
Kepykla
Lauko statyba

Grosseto 43 km - Tarquinia 56 km - Bracciano ežeras 127 km - Castiglione della Pescaia 64 km - Siena 118 km - Roma 153 km

Ref: 3276
Kaina: € 2.800.000

Arbetello

Vila pardavimui orbetello
Parduodama "orbetello" vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Orbetello

Toskanos pakrantė yra garsi visame pasaulyje ir vertinama dėl kristalniškai skaidrų vandenų ir tipiško natūralaus Viduržemio jūros regiono konteksto.
" Groseto" ir " Ansedonia" sritį ir regiono pietus apskritai " Legambiente" ir " Touring Club" daug kartų apdovanojo už puikų aplinkos išsaugojimą ir nuostabaus kraštovaizdžio kokybę.
Pastaraisiais metais didžiulė prabangių vilų ir prestižinių pastatų pakrantės netoli Grosseto paklausa augo, todėl pastaraisiais metais pastatai pastatyti, visada labai gerbiant aplinką, o išlaikomi pastatai buvo rūpestingai atnaujinami ir šiuo metu yra elegantiškos prabangos savybės Toskanos jūra.