Puiki vila pardavimui Maggiore ežere

full screen
39 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši graži vila parduodama Porto Valtravaglia, sename viduramžių kaime, išskirtinėje vietoje Lombardo ežero Maggiore ežere.
Šis išskirtinis turtas su žaviu bokšteliu, iš kurio atsiveria vaizdas į ežerą, datuojamas XX a. Pradžioje. Neseniai restauruotas garsus vietinis architektas.
Ši keturių aukštų ežero priekinė vila apytikriai 600 m2; jo grindys sujungtos nuostabiais laiptais, puoštais gipsu.
Šis parduodamas turtas yra sudarytas iš aštuonių miegamųjų, dviejų virtuvių ir keturių vonios kambarių; Šioje vilos žemutinėje aukštyje yra visiškai nepriklausomas apartamentas.
Šis turtas puikiai dekoruotas aukščiausios kokybės medžiagomis ir tinku, sukurtais svarbiais amatininkų iš Como, kurie puikiai derina šios senovės stiliaus vila
Šį dvarą supa prabangi sodas, puoštas azalijomis, amžinais magnolijomis, kamelijomis ir vaismedžiais; šioje vietovėje taip pat yra baltojo akmens baseinas su deginimosi zona, kurioje yra persirengimo kambariai. Šį viešbutį papildo barbekio zona su išorine virtuve.
Žinomas dėl savo minkšto klimato, garsių Borromean salų ir daugybės atrakcionų, Maggiore ežeras, be abejo, yra viena iš žavingiausių vietų Italijoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Varese
Savivaldybė: Porto Valtravaglia

Vidinis paviršius: 600 m2
Išorinis paviršius: 1500 m2

8 miegamieji
4 vonios kambariai
Nepriklausomas butas
Ežeras priekyje
Bokštas
Plaukiojimo baseinas
Saulės spindulių sritis

Luino 9 km - Ispra 25 km - Arona 45 km - Stresa 75 km - Milano oro uostas Malpensa 70 km - Milanas 90 km

Ref: 3372
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

ežero maggiore vila

ežero priekinė vila
vila pardavimui Maggiore ežeras

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Maggiore ežeras

Dėl švelnios klimato žiemą ir atvėsusių vasaros dienų Maggiore ežere gali pasigirti daugybė gėlių ir augalų rūšių, kurios dažniausiai būna subtropiniuose regionuose: labiausiai paplitusių augalų yra citrinų, alyvmedžių ir laurų medžiai, tačiau taip pat yra kamelijų, rododendrai ir azalijos.
Vietovė su tokiu spalvingu ir maloniu kvapu kraštovaizdžiu ir puikia klimato tikrai padės jums įsimylėti iš jo iš pirmo žvilgsnio, iš tiesų čia parduodami gražūs svajonių namai yra labai prašomi ir ieškomi tiek Italijos, tiek užsienio klientams, ypač itališki ežerai tapo populiari vieta su įžymybėmis ir tarptautiniais bei nacionaliniais vandens keliais
Maggiore ežeras, nes tai ideali vieta Novara kalvotose kalvose, yra tikrai labai prašoma ir ieškoma vieta.