Puiki vila pardavimui Brianza

full screen
50 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis apsvaiginimo prabangūs vilos parduoti įsikūręs žaliame Brianza rajone, vos keli kilometrai nuo Monza centre ir iš Milano.
Ši turto pardavimas datuojamas 1900-ųjų pradžioje, buvo pastatytas puikus klasicizmo stiliaus, ji tuomet buvo visiškai renovuotas ir įrengtas moderniausių patogumais
Šis keturių aukštų vila turi bendrą paviršiaus plotą maždaug 660 m2.
Pirmame aukšte yra gyvenamasis plotas, kuris apima didelis gyvenamasis kambarys su tiesioginiu išėjimu į sodą, valgomojo zonos, An Virtuvė-valgomasis ir vonios kambarys.
Pirmame aukšte yra okupuota miego srityje, kuri apima du didelius miegamuosius, du vonios kambariai ir du balkonai.
Trečią ir paskutinį aukšte yra palėpė, kuri yra namo gyvenamasis plotas, atskiri vonios miegamasis ir žavinga bokšteliu vaizdu platų terasa su puikiu vaizdu.
Taip pat yra rūsys aukšte, kuris yra namo didele sporto srityje su uždaru baseinu, kai kurių komunalinių kambariai ir rūsys.
Šio Vila Parduodama kambariai buvo sukurti su dideliu dėmesiu detalėms, ypač atkreipiant dėmesį skiriamas aukštos kokybės medžiagų ir baldų pasirinkimas.
Ši turto supa didinga 1500 m2 sodo, smulkiai apsodinti išskirtinį, šimtamečių augalų, tokių kaip pušų ir ąžuolų. Sodas yra taip pat namo į 70 m2, ūkinis pastatas, kurią sudaro gyvenamasis kambarys atviro plano virtuve, du miegamieji ir vonios kambarys.
Ši parduodamas namas yra puikus sprendimas tiems, kuriems reikia jų ramybę ir privatumą, bet taip pat norėtų būti arčiau siūlomų miestų, kurie yra vos keli kilometrai nuo šio objekto paslaugų ir patogumais.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Miestas: Monza E Brianza

Vidinis paviršius: 660 m2
Išorinis paviršius: 1500 m2

Pagrindinė vila:
3 miegamieji
4 vonios kambariai

ūkinis pastatas:
2 miegamieji
1 vonios kambarys

Vidinis baseinas
sodas
bokšteliu
Sporto plotas
garažas
rūsys

Monza 13 km - Milanas 29 km - Komo už 25 km - Lecco 30 km - Bergamas 50 km - Milanas Malpensa oro uostas 50 km

Ref: 1890
Kaina: € 2.150.000

Vila Parduodama milan

Vila Parduodama monza
Vila Parduodama Brianza

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Milanas

Milanas yra Romos kilmės, bet vis dar išlaiko senesnis prisiminimus, turintys ryšių su Keltų gyventojų, kurie paliko gilius ir, be abejonės, kultūrinius požymius dar prieš Romos dominavimo.
Apylinkėse yra daug torrent, kad nuo laikų pradžios, jau gaminami gilias depresijas ir kalvotumus, ir tai yra labai daug žaliųjų plotų, papuoštas populiariausių vilos.
Ši sritis taip pat buvo daugelio aršios kovose, kuris pasiekė kulminaciją su Milano ir jo aplinkinių savivaldybėse pagal Barbarossa sunaikinimo nustatymas; tada jis tapo svarbus prekybos sankirta per 14 amžiuje dėka pagrindinio kelio, vedančio iš Milano į Como.
Iš tada mažame miestelyje istorija taip pat turi labai tamsiai laikotarpį, kartu su dviem negandų, kad tarp 1575 ir 1630 ištiktų daug daug miestų, mirtis, naikinimą ir vargą.
Ir dar, net ir per tuos metus, kai kurios kilmingos dvarai buvo statomi, skirtas pramogų ir išsiblaškymas nuo miesto gyvenimo: tai, laikui bėgant, tapo už žemės ūkio paskirties žemės pertvarkymo į Didžiąją įmonių, iš kurių kai kurie vis dar egzistuoja šiandien ir yra centras apie amžinas vertė.
Milanas yra šiuo metu miesto ir ekonominis centras Ziemeļdalmācijā Italijoje, ji sugebėjo išlaikyti ir išsaugoti savo ekstremalių grožį ir išsaugoti savo nuostabų kraštovaizdį. Įsikūręs tik trumpą atstumą nuo Lombard metropolis, ši sritis yra lengvai pasiekiamas.