Puiki vila ant Orbetello lagūnos

full screen
78 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Įsikūręs Orbetello 'ai marių, nuostabiame parke gausu Viduržemio jūros augmenijos, tai prabanga vila su Lookout Tower su vaizdu į jūrą yra parduoti.
Už pardavimo kompleksas įsikūręs ramioje ir izoliuotoje padėtyje absoliučios privatumo ir yra apsuptas įspūdingo 8 ha parkas, kuris slepia viduje baseinas su neįtikėtinu vaizdu į Talamone įlankos.
Šis prestižinis vila ant jūros, pastatytas 1960 plikomis akmeninių sienų ir už jos ribų, turi dvi dideles terasas, iš kurių vienas su vaizdu į jūrą, puiki vieta atsipalaiduoti ar valgyti lauke, o švelniai glamonėjo jūros vėjas, žvelgdamas iš į mėlyna horizontas.
Iš Jis vilos viduje yra paskirstoma per du lygius, pirmame aukšte gyvena labai ryškioje gyvenamojo ploto, o ant viršutiniame aukšte galite rasti miegančią plotas su dviem dideliais apartamentai ir trys miegamieji.
Driveway nuo automobilių stovėjimo aikštelė veda į žadinantis Lookout Tower datuojamas 1500, su 180 laipsnių vaizdas į jūrą. Bokštas iš pradžių buvo sukurta siekiant apsaugoti žemę nuo piratų ir mėgautis kvapą gniaužiančiais. Šio 120 m2 bokšto viduje yra du miegamieji, tiek su dideliu vonios kambariu.
Dėka jo storos sienos, bokšto viduje yra maloniai vėsu net vasarą.
Šio turto žemė, kuri ribojasi su Maremma parkas, yra išskirtinė galimybė savo aplinką ir kraštovaizdį.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Grosseto
Savivaldybė: Orbetello

Tipas: Sea Front Villa

Vidinis paviršius: 450 m2
Išorinis paviršius: 8 ha

Pagrindinė vila: 330 m2
2 apartamentai
3 miegamieji
6 vonios kambariai

ROZHLEDNA: 120 m2
2 miegamieji
2 vonios kambariai

2 baseinai
automobilių stovėjimo aikštelė

Grosseto 43 km - Tarquinia 56 km - ežeras Bracciano 127 km - Castiglione della Pescaia 64 km - Siena 118 km - Roma 153 km
Ref: 1501
Kaina: konfidencialios derybos

Luxury Villa Orbetello jūrą

Grosseto vila
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Orbetello

Toskanos pakrantės garsėja visame pasaulyje ir vertinami dėl savo Švarus vanduo ir jo tipiškas gamtos Viduržemio jūros aplinkos, turtingas storio augalija.
Groseto sritis, o Toskanoje pietus apskritai, ne kartą buvo apdovanota Legambiente ir turizmo klubas už puikų aplinkos išsaugojimo ir jos nuostabų kraštovaizdį kokybę.
Didžiulis paklausa prabangių vilų Grosseto anketa pakrantės zonoje Strėlės pastaraisiais metais, todėl pastaraisiais ir renovuotų pastatų prestižinių savybių, visada su didžiausiu dėl aplinkai.