Puiki Sea Front Hotel Amalfi Coast

full screen
55 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Nepaprastoje padėtyje, sėdi ant Amalfio pakrantė uolų, yra tai puikus prabangus viešbutis parduoti.
Šis viešbutis užima Bendras plotas 2,2 ha, iš valstybės keliu palei pakrantę į jūrą, ir ji gali būti pasiektas per privačiu keliu, kuris šiuo metu reikia šiek tiek restauravimo darbus ir turi dvi prieigas, po vieną automobilių ir vienas pėstiesiems. Platus kelias veda į didelę terasą naudojamas kaip vasaros sodas, puošia gėlių vazonai ir terakotinėmis grindys; iš terasos galima pasiekti žemesnes aukštų dvaro.
Dizainas planas pastato kruopščiai laikytis visų įstatymų, susijusių pakrantės zonos apsaugos priemonių, todėl turtas visiškoje harmonijoje su aplinka, kuri yra tarp gražiausių Italijoje.
Viešbutis yra paskirstoma per šešis lygius, kurių bendra paviršiaus 2,500m2 ir yra 27 miegamieji savo svečiams, taip pat įvairių komunalinių srityse ir techninių kambariai.
Yra gerai įrengta pramoninė virtuvė, valgomasis su maždaug 100 vietų, skalbimo kambarys, priimamasis ir baras. Vaizdu vieną iš daugelio terasų šiame prestižiniame Parduodamas viešbutis yra uždaras šildomas baseinas įrengtas jacuzzi, grindinio ir sienos šildymui, LED apšvietimo sistema ir garso sklaida sistema.
"SPA centre yra įrengta su visais patogumais ir apima: suomiška pirtis, turkiška pirtis, emocinį dušas, masažo plotą ir tualetai.
Šis išskirtinis prabangus viešbutis turi, nes jos itin vertingos pozicijos, dech visiškai atsižvelgiant į pasakų peizažais, kuris gali siekti iki Kaprio ir Sirenusas salynas labai aiškius dienas.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Campania
Miestas: Salernas
Plotas: AMALF Krantas

Tipas: Sea Front prabangus viešbutis

Vidinis paviršius: 2500 m2
Išorinis paviršius: 2,2 ha

6 grindys
27 miegamieji
priėmimas
Baras
Restoranas salė
panoraminės terasos
Vidinis baseinas
spa
Privati ​​prieiga prie jūros

Salernas 40 km - Neapolis 63 km - Capodichino oro uostas 67 km - Roma 280 km - Kapris 1 val

Ref: 1271
Kaina: konfidencialios derybos

Amalfi Coast Hotel

Prabangus viešbutis
lionard viešbutis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Amalfio pakrantė

Nuostabus Amalfio pakrantė yra pakrantės ruožas Kampanijos regione, Pietų Italijoje.
Su vaizdu į Salerno, svetainėje šiuo nuostabiu prabangaus viešbučio pardavimui marias, ši vieta yra žinoma visame pasaulyje dėl kvapą grožį savo kraštovaizdžio ir jūros, taip pat žavinga kaimų, supančių jį, kiekvienas su savo tradicijomis ir stiprus kultūros įtaka.
Įžymūs vietos gamina, gražus prabangūs vilos, prestižinių viešbučių, puikus maistas, gamtos grožį, ir kiekvienas komforto natūra yra tai, ką Jus pasitiks ant Amalfio pakrantė, iš Italijos pusiasalyje rojuje.
Šiame unikaliame kraštovaizdyje, tad gerai žinomas ir mylimas visame pasaulyje, jūs rasite idealią svajonių namus savo atostogas ar gyventi visus ištisus metus, mėgautis švelniu ir malonus klimatas, taip pat didelį grožį šioje srityje.