Puiki Prabangus vila su baseinu Forte dei Marmi

full screen
54 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Populiarus Forte dei Marmi, vos kelios minutės nuo paplūdimio ir įsikūręs vienoje iš labiausiai išskirtinių rajonų miesto, Roma Imperiale, tai puikus Luxury Villa yra parduodamas.
Šis apsvaiginimo nuosavybė, saugoma tipiškas Forte dei Marmi pušyne, susideda iš 800 m2 vila, lydimas 400 m2 priklausomybe nuo, ir yra vienas iš žinomų istorinių vilų Forte dei Marmi.
Pastatytas 40s remiantis garsaus architekto projektą, tai gyventi iš pradžių buvo pastatytas viename lygyje, o vėliau buvo padidinta iki dabartinio dydžio. Nuostabus privatus parkas 24.000 m2 aplink jį sustiprina didelis baseinas 75 m2 su soliariumu, netoli vilos įėjimo. Elegantiškas portikas plotas veikia aplink objekto, idealiai tinka al fresco pusryčiai, pietūs, ir vakarienė su draugais ir šeima.
Įėjimas pirmame aukšte veda į didelį kambarį, po 2 miegamieji, 2 vonios kambariai, virtuvė, studijų ir paslaugų srityse, įskaitant skalbinių, spinta, miegamasis, ir vonios kambarys aptarnaujančiam personalui. Laiptinė veda į 1 lygio, kur yra gyvenamasis kambarys, kuris veda į miego srityje su 5 kambariais ir 5 erdvūs miegamieji, iš kurių vienas yra su nuostabia terasa 15 m2, kitas mažas gyvenamasis kambarys ir vonios kambarys ,
Priklausomybė, už kelių metrų nuo vilos, yra paskirstyti per 2 aukštus ir yra sudaryta iš 3 miegamieji techninio aptarnavimo personalui, 3 vonios ir dviejų automobilių garažas pirmame aukšte, o 1-ame aukšte yra gyvenamasis kambarys, virtuvė su židiniu, 2 miegamieji ir vonios kambarys.
Išskirtinėje ir privačios zonos Roma Imperiale Forte dei Marmi, tai didelis ir prabangus vila technika yra ideali vieta ramiam buvimo komfortą.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Luka
Savivaldybė: Forte dei Marmi

Tipas: Prabangus vila su baseinu

Vidinio paviršiaus plotas: 1200 m2
Išorinis plotas: 24.000 m 2

Pagrindinė vila: 800 m2
2 aukštų

Priklausomybė: 400 m2
2 aukštų

Baseinas: 12,5 x 6 m
portikas
garažas

Luka 40 km - Piza už 45 km - Florencija 110 km - Altopascio 55 km - Versilia golfo klubas už 6 km - pirčių ir SPA 40 km - Piza oro 42 km

Ref: 1228
Kaina: konfidencialios derybos

Forte dei Marmi

Vilos Versilia
Vilos pardavimui

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Forte dei Marmi

Tiems, kurie ieško prabangos vilos prie jūros, Forte Dei Marmis yra neabejotinai vienas iš labiausiai išskirtinių vietų Italijoje.
Tai puikus Toskanos miestelis, gauna jo pavadinimą iš tvirtovės, kuri yra miesto centre "Fortino" Didžiosios Kunigaikštystės tvirtovė pastatyta 18 amžiuje, o per tuos metus buvo susibūrimo vieta, aplink kurią miestas buvo pabaigoje sukurta. Šiandien ji yra viršuje paskirties daugelio verslininkų, sporto žvaigždės, ir įžymybės iš pramogų pasaulio.
Daug elegantiškas gatvėse išklotos parduotuvių, restoranų, madingi barai, žalia bulvarų ir svajonių namus su dideliais sodais, kad centras prabangos ir atsipalaidavimo rojus.
Į Forte dei Marmi paplūdimiai, pagaminti vien iš smulkaus smėlio, buvęs garsus nuo jų kokybės, išskirtinumo 20s, ir už tai jie jie nepastebi kristalinė jūra apdovanotas Mėlynosios vėliavos.