Puiki prabanga Vila Gardos ežero

full screen
49 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai kerintis prabangūs vilos parduoti įsikūręs vakarinėje pusėje Gardos ežero, išskirtiniame padėtyje keli žingsniai nuo jūros ir nuo žaliųjų plotų.
Turtas yra apsuptas privataus amžių - senas parkas 5.000mq pločio, kur galima apsistoti ir klajoti visiškai privatumo žavisi puikus vaizdas į ežerą kiek akis gali matyti.
Vidinis paviršius pastato, kuri kuria dėl daugiau lygių, yra apie 230 mq pločio. Pirmame aukšte rasite platų salė su vaizdu į ežerą, virtuvė ir vonios kambarys. Pirmame aukšte yra dar vienas miegamasis su vonios kambariu. Rūsyje yra naudojamas kaip pilnai įrengtas rūsyje kambarį ir kaip vyno rūsys.
Pirmame aukšte, priešais įėjimą yra rafinuotas atvira galerija, kurioje galite įdėti stalai, sofos ir kėdės pietus ir atsipalaidavimo akimirkų ne po atviru dangumi.
Jūs galite geriau įvertinti išskirtinę padėtį ir unikalią ir nuostabią panoramą, kuris keičia savo spalvas per sezonų ritmo, o ne tik iš parko, bet ir iš plataus gyvenamojo terasa erdvėje su vaizdu į ežerą ir į sodą, papuoštas su dideliu palmės ir floweredbed žydėti.
Patogi ūkinis pastatas 70 mq platus šalia vilos gali sutalpinti keletą svečius ar aptarnaujančio personalo turtą.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Lombardia
Rajonas: Breša
Plotas: Gardos ežeras

Tipas: Priekinis ežeras Luxury Villa

Vidinis paviršius: 3000 mq
Išorinis paviršius: 5.000 mq

4 miegamieji
5 vonios kambariai
rūsyje kambarys
Vyno rūsys
Gyvenamųjų terasa plotas: 50 mq
Ūkinis pastatas: 70 mq

Breša 40 km - Milanas 125 km - Milanas Malpensa oro uostas 170 km - Komo 160 km - Bolonija 180 km - Luganas 200 km

Ref: 1465
Kaina: Daugiau nei 10M

Gardos ežeras Vilos

prabangus namas
Vila pardavimui

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Gardos ežeras

Gardos ežero yra didžiausias ežeras Italijoje. Jo 370 kmq platus ir apima tris regionus: Veneto, Lombardija ir Trentino Alto Adige.
Jis yra vienas iš didžiausių Italijos turistų lankomas vietas ir kiekvienais metais jis aplankė milijonai žmonių. Gardos ežeras siūlo tikrai įspūdingas kraštovaizdis, kur mėlynas vanduo susilieja su žaliais atspalviais saldus aplinkinių kalvų, vadinamų Colline Moreniche. Ežere yra penkios labai gražūs maži žavūs salos.
Vidutin klimatas, ypač švelnina Didžiojo ežero vandens masės daro Brescia rajonas puikus sritis, kur galima apsistoti tik atostogų, arba jei jūs taip pat galėtų gyventi. Kaip iš tiesų daug prabangių vilų ir prestižinių savybių daug buvo pastatytas siekiant patenkinti didėjančią paklausą rinkoje, siekiant visų pirma srityse visame Italijos ežerų.