Puiki pilis parduodamas Florencijoje

full screen
57 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Kalvos netoli Florencijos yra šio senovės viduramžių pilies pardavimui, kurio ištakos prasidėjo 1300s vietą.
Turtas, kuris priklausė keletą svarbių kilnių šeimų per šimtmečius, buvo iš jos dabartinių savininkų rankas nuo 18 amžiaus ir istoriniai liudytojai ir prisiminimai kartų praėjo išgyventi per savo sienos
Kompleksas sudarytas iš pagrindinio pastato, sodybos ir žemės ūkio priedų, kurių bendras paviršiaus 3,438 m2, kuri iki praėjusio šimtmečio, sudarė mažą nepriklausomą ir savarankišką Hamletas žemės ūkininkauti.
Už pardavimo turto, iš tiesų, yra maždaug 110 hektarų vynuogynų, alyvmedžių giraičių ir mišką. 1800 savininkų protėviai pagaminti puikius apdovanojimai vynų, taip pat išskirtinį alyvuogių aliejaus pilies senojo alyvų preso, kuris dabar yra muziejus. Ūkis buvo konvertuota į biologinio gamybos ir sudaro 95 hektarų šimtamečiais miškais, 13 ha alyvmedžių giraites ir 2 hektarų vynuogynų su Sangiovese, Cabernet ir Merlot vynuogių.
1684 m2, pilis elegantiški apartamentai Art Nouveau stiliaus, o kaimo namas ją ribojasi buvo suskirstyti į tipines Toskanos stiliaus apartamentai su vaizdu labai privatus vidinis kiemas, ideali vieta turi gerą stiklinę vyno su draugais ir šeima.
Taip pat yra puikus baseinas puikiai pailsėti, o apsuptas žalia gamta ir ramybe.
Šio istorinio turto pozicija yra idealus mėgautis tipiškas atmosferą Toskanos kaime ir kaip įdomių kultūrinių kelionių regione bazę.
Tie, kurie myli lauko veikla gali žaisti golfą viename iš miestų labiausiai išskirtinių klubų, kuri yra tik 6 km atstumu, arba eikite ant jodinėjimas kelionę pėsčiomis arba važiuoti dviračiu per vynuogynus ir senų kaimų ir atrasti nepaliestų kraštovaizdžių ir maisto ir vyno specialybes.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija

Tipas: pilis - Holiday Farm - žemės ūkio

Vidinis paviršius: 3438 m2
Išorinis paviršius: 110 ha

Pilis: 1684 m2
8 miegamieji
10 vonios kambariai

Atostogų ūkis: 262 m2
7 miegamieji
6 vonios kambariai

Pastatai ne pilies kieme: 588 m2
Priedai: 164 MQ
Rūsiai: 700 m2
Koplyčia: 40 m2

Baseinas: 14 x 7 metrų

Olive Grove: 13 ha (5500 alyvmedžiai)
Vynuogynas: 2 ha
Mediena: 95 ha
Sodai ir kiemeliai: 1990 m2

Florencija oro uostas už 10 km - jūra 120 km - Arecas 80 km - Siena už 70 km - Volterra 74 km - Castiglioncello 120 km - Forte dei Marmi 115 km - Piza 95 km
Ref: 1536
Kaina: Nuo 5M iki 10M

pilių pardavimui

istoriniai dvarai
vilos Toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvos

Florencijos miestas, sostinė Toskanoje, yra įsikūręs slėnyje, apsupta tų žalių Toskanos kalvų visas pasaulis myli viduryje.
Miestas siūlo daugybę pramogų, pradedant nuo jos garsiausių aikščių, tokių kaip Piazza della Signoria "," Piazza del Duomo, Santa Croce ir San Lorenzo, istorinių teatrų, tiltų, galingų sienų ir senovės durų.
Atsižvelgiant į tai, yra keletas ir labai pageidautina prabangos savybės: kiekvienas, norintis pirkti išimtinė nuosavybė yra tikrai rasite vieną, kad dauguma atitinka jų poreikius Florencijoje ir jos žavinga aplinka.
Garsiąją visame pasaulyje, ne tik savo paminklų ir istorinių pastatų, bet ir dėl savo svajonių namus, kurie dažnai turi istorinę prestižą, esančių miesto centre ar ant kalvų, kad supa vadinamąją "Cradle of Renesanso".