Puiki kaimiškas sodyba pardavimui Florencijoje

full screen
56 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai puikus kaimiško stiliaus sodyba pardavimui yra viduje Vallombrosa Gamtos parke, iš kur galima grožėtis Chianti ir Valdarno sričių kalvas.
Turtas buvo jau 1497, nes įrodyta kai kurių notarinių dokumentų paliko Nicolo Cavalcanti narys sename ir svarbų Florencijos šeimos, kuris paliko turtą Santa Maria Nuova ligoninėje.
Tai sodyba yra sudarytas iš ūkinis pastatas ir pagrindinio pastato, kuris yra padalintas į dvi kelių aukštų butų, dėl bendro paviršiaus ploto 460 m2.
Pirmasis butas yra paskirstoma per tris lygius. Pirmame aukšte yra gyvenamasis plotas, kuris apima daug Virtuvė-valgomasis su židiniu, valgomasis, didelis gyvenamasis kambarys, tyrimo, du vonios kambariai ir du techninių kambariai.
Pirmame aukšte galite rasti miegančią plotą, kuris yra namo keturi miegamieji, du vonios kambariai ir du papildomus kambarius. Pagaliau, pirmame aukšte šiame bute yra visiškai užima didelio mansarda kambaryje.
Antra butas yra mažesnės už pirmą; jo pirmame aukšte yra namo gyvenamasis kambarys, valgomasis, An Virtuvė-valgomasis, vonios kambarys ir skalbimo kambarys. Pirmame aukšte yra erdvus vonios kambarys miegamasis.
Be to, šių dviejų pagrindinių butų, taip pat yra patogu šalinamis kuris yra sudarytas iš didelio salėje su virtuvės ir konservatorijos pirmame aukšte, o pirmame aukšte yra atskiras vonios miegamasis.
Ši sodyba apsupta nuostabios plačios 11 ha-parkas, kuris yra namo 128 m2, plaukimo Poo l. Dalis žemės yra lemta vynuogynų ir alyvmedžių pasėliams dėl papildomo pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus ir raudonojo vyno gamybai.
Šis viešbutis Parduoda "strateginę poziciją leidžia jums mėgautis siūlomų pobūdžiu galite rasti Toskanos kalvų ramybę, tačiau ji taip pat yra arti svarbiausių miestų, tokių kaip Florencija, Siena ir Arecas.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija

Vidinis paviršius: 460 m2
Išorinis paviršius: 11 ha

2 apartamentai
7 miegamieji
7 vonios kambariai
Plaukiojimo baseinas
Dengta automobilių stovėjimo aikštelė
vynuogynas
Olive Grove

Florencija km 35 - Siena km 70 - Arecas km 50 - Luka km 115 - Piza km 120 - Livornas km 125

Ref: 1644
Kaina: € 1.750.000

Vila pardavimui Florencijoje

sodyba pardavimui Florencijoje
Kaimiškas turto pardavimo Florencijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija, iš Toskanos sostinė, yra žinomas visame pasaulyje, savo žavesio, kultūrą ir istoriją.
Tai ne tik kaip daug paminklų ir istorinių pastatų miesto, bet ir gyvena keletas prabangių vilų įsikūręs istoriniame centre ar ant kalvų aplinkinių "Cradle of Renesanso".
Florencija įsikūręs Scenographic padėtyje, atsižvelgiant į plataus apsuptame slėnyje žavinga Toskanos kalvų viduryje; šiame kraštovaizdyje, ten yra daug prabangių Toskanos dvarai, bet ir daug laikotarpis ir prestižinių vilos.
Yra daug pramogų, kad Florencijos miestas gali pasiūlyti: be savo paminklais ir pilys taip pat yra nuostabių aikščių, istoriniai teatrai ir paskutinis, bet ne mažiau svarbu, miesto sienos ir durys.
Norintys įsigyti prabangų būstą gali rasti vieną, kuris tinka jo poreikius didingomis nustatymo Florencijos miestą ir savo gražių apylinkėse.