Puiki istorinė turto pardavimas Varese

full screen full screen video
53 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Kalvotoje aplinkoje netoli Varese ir per kelias minutes Milanas yra tai puikus ir prabangus istorinis turto pardavimo.
Šis apsvaiginimo turto datuojamas 1722 (dar yra kai kurie kambariai ir konkrečius elementus iš to laikotarpio), o tada buvo atstatytas maždaug 19 amžiaus pradžioje.
Tai labai žavus ir rafinuotas nuosavybė yra apsuptas sodrus parką ir italų stiliaus sodą, kad padaryti tai tobula, kaip prieš keletą renginių vietos.
Tai dviejų aukštų vila matuoja 1500 m2 bendras ir ypatybės platus ir gausiai dekoruoti salės ir valstybės kambariai su dideliu istorinio ir meninio EEE.
Pirmame aukšte atsiveria erdvi veranda, kuri atidaro ant žalios itališko stiliaus sodą ir parką. Šie žalieji plotai išmatuoti maždaug 8500 m2, yra namo citrinų konservatorija, koplyčia, observatorija ir Nymphaeum.
Pasaka atmosfera apibūdina šį objektą, kuris turi žavus, svetingus ir erdvus kambariai ir aplinkinė žalioji zona, kad jis išskirtinis pavyzdys istorinės prabangos turto, vieta, kur istorija puikiai dera su technologijomis ir komfortą.
Thi turto gali būti lengvai pasiekiami iš pagrindinių Lombardijos miestų ir idealiai tinka tiems, kurie siekia privačią prieglauda poilsio, kuris yra taip pat netoli siūlomų svarbiausių miestų, tokių kaip Milano ir Varese paslaugų ir patogumų.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Miestas: Varese

Tipas: istorinis Luxury Villa

Vidinis paviršius: apie 1500 m2.
Išorinis paviršius: apie 8500 m2.

valstybės salės
parkas
Nymphaeum
veranda
citrinų konservatorija
koplyčia
Italų stiliaus sodas

Varese 19 km - Arona už 25 km - Milanas 40 km - Varezės ežeras 25 km - Komo 40 km - Lecco 65 km

Ref: 3066
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Arona, Varese

Villa pardavimui Varese
Renginiai vieta Varese

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Varese

Varezės provincija Šiaurės Lombardijos yra labai žalia zona priglaudė Alpių papėdėse ir pilnas gražių prabangos savybės.
Tai tik keletas kilometrų nuo Milano, ekonomikos kapitalo Italijoje, iš Malpensos oro uostą ir iš Šveicarijos. Šios žemės yra gerai žinomas dėl savo ežerų, labiausiai žinomas iš kurios yra Maggiore ežero, su keliais svajonių namus, esančių jos krantų.
Šio srityje kokybė yra vertinama visame pasaulyje, kad yra čia daug turistų apgyvendinimo patalpos, dideli viešbučiai, kempingai, Turizmas, kurortai, nakvynė ir pusryčiai, prestižinių kongresų salės ir įvairių sporto patogumais, tarp jų golfo kursai, jojimo salės, pėsčiųjų ir ciklo juostos.
Dėka savo gamtos paveldu, šioje srityje buvo pavadintas "Žalioji Provincija", nes ji yra visiškai apsvaiginimo vietose ir kraštovaizdžio reto grožio.