Puiki 17-ojo amžiaus vila Lucca

full screen
49 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis puikus prabangos vilos pardavimui datuojamas 17 amžiuje ir yra Luka anketa kaime, vos keturių kilometrų nuo centro.
Šis viešbutis, prieinama per nuostabų medžio liniuotas kelių, priemonės gabaritų maždaug 1950 m2 ir yra sudarytas iš apsvaiginimo pagrindinis vilos ir ūkinis pastatas; abu yra apsuptas gražių 6-ha parkas, kuris yra dalinai apsuptas medžių ir gynybinė siena, siūlanti didžiausią privatumą.
Pagrindinis vila turi dalinį atnaujinimą ir turi tris aukštus, kad išmatuoti 500 m2 kiekvieną: pirmame aukšte, pirmame aukšte "fortepijonas Nobile", ir palėpėje.
Pirmame aukšte yra didelis prieškambaris su masyvi veikiami medinės sijos, valgomasis, erdvi virtuvė, miegamasis su savo vonios kambarys, vaikų miegamasis, didelis rūsys ir lyginimo kambarys.
Du atskiri laiptinės sukelti į pirmą aukštą, kuriame yra didelis didinga ribas; čia yra platus pobūvių salė, gyvenamasis kambarys, kambarys su drabužinės, penki miegamieji ir trys vonios kambariai.
Mansardoje šiuo metu naudojamas sandėliavimui ir kažkada buvo naudojamas dvaro darbuotojų. Ji šiuo metu yra įmanoma renovuoti ją, kad ji tinka gyvenamosios paskirties.
450 m2, ūkinis pastatas yra padalintas į tris butus, iš kurių vienas turi būti atnaujintas. Kiti du, matavimo 65 ir 125 m2 atitinkamai, neseniai buvo restauruotas ir tiek funkcija Panoraminis terasa. Didžiausias butas gyvena trys miegamieji ir trys vonios kambariai, tuo mažesnis vienas yra du miegamieji ir vonios kambarys.
Norėdami užbaigti šį objektą taip pat yra du dideli garažai, puikus baseinas, ir privati ​​koplyčia.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Luka
Savivaldybė: Luka

Tipas: prabanga vila - istorinis vila

Vidinis paviršius: 1950 m2
Išorinis paviršius: 6 ha

Pagrindinė vila: 550 m2
Dobudówka: 450 m2
3 apartamentai
Plaukiojimo baseinas
Privati ​​koplyčia
2 garažai

Luka už 4 km - Piza už 30 km - Florencija 80 km - Luka už 10 km - Forte dei Marmi už 20 km - terminių vandenų kurortus už 20 km - Piza oro uostas 30 km

Ref: 3196
Kaina: konfidencialios derybos

svajoti vilą

laikotarpis turto
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Šis elegantiškas prabangus namų įsikūręs Toskanos, netoli Lucca yra nepaprasto grožio miestas, pilną istoriją ir prieštaringai: Gimęs kaip Ligūrijos atsiskaitymo pagal kai kurie istorikai, nors kiti mano, kad ji turi Etruskų kilmė.
Luka garsėja savo prabangių vilų ir istoriškai prestižinių kvartalų ir išsaugojo daugelį savo senųjų struktūrų, tokių kaip amfiteatras, forume ir romanų bažnyčių.
Vėliau užėmė gotų, o vėliau Bizantija, Lucca, namuose šį nuostabų prabanga turto pardavimui, nuvyko į tapti viena iš svarbiausių sostinių Lombard karalystėje.
Vėlesniais metais daugelis imperijos pakilo ir krito, bet vienas dalykas, mes esame tikri, apie tai, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių viduramžių miestų Italijoje, kurio turtinga istorija ir didybę vis dar matomi ir šiandien.