Prie Toskanos jūros parduodama prabangus nekilnojamas turtas

5 fotografija

Netoli nuo žinomos Toskanos jūros vietovės, t.y. Forte dei Marmi, centro, keli žingsniai nuo mėgstamo pajūrio, yra parduodama ši vila, kurios bendras plotas yra 270 kv.m. ir kurios, iš visų keturių pusių, niekas nesupa. Prabangiam nekilnojamui turtui priklauso 1.090 kv.m. gausiai apsodintas sodas, kuris visiškai apgaubia parduodamą Forte dei Marmi prašmatnųjį namą. Jis yra trijų aukštų su rūsiu, kuriame yra vyninė ir techninė patalpa.

Eidami į namą vedančia alėja pasiekiame tris laiptukus, kurie yra prieš Toskanos jūros vilos įėjimą. Vilos viduje yra erdvi svetainė, valgomasis, pro kurio langus matosi pasažas, esantis už vilos, ir pro kurį galima išeiti tiesiai į sodą. Pirmame aukšte taip pat yra vonios kambarys, virtuvė ir nedidelis valgomasis su veranda.  

Iš prieangio laiptai veda į viršutinį aukštą, kur yra nakties zona, kurioje yra keturi miegamieji, kiekvienas su atskiru balkonu, ir du vonios kambariai. Paskutiniame aukšte yra darbo kambarys, miegamasis ir vonios kambarys, o šio aukšto plotas yra mažesnis, nei kitų. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Fortė dei Marmi 

Zona: Fortė dei Marmi   


Tipas: Fortė dei Marmi vila - parduodamas prašmatnus namas

Vidaus plotas: 270 kv.m. 

Išorės plotas: 1.090 kv.m.


Kambariai: 5 

Vonios kambariai: 4 

Svetainė: 1 

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Sodas: 1.090 kv.m.


Toskana – Fortė dei Marmi: Luka km 25 – Piza km 35 - Florencija km 86 – Altopascio km 30 - Versilijos Golfo Klubas km 0,5 - Termės ir Spa km 40 - Pizos oro uostas km 33 - Autostrada: A1 išvažiavimas Versilia km 2.

Ref: 2389
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

nekilnojamo turto objektas

vila grosetas
parduodami vyno rūsiai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Fortė dei Marmi

Toskana - smulkaus ir skaidraus Fortė dei Marmi smėlio paplūdimys, išskirtiniame turistiniame Versilijos kurorte, driekiasi nuo Marina di Pietrasanta iki Cinquale. Ši Toskanos prabangos teritorija pasižymi žaluma, medžiais apsodintomis gatvėmis bei vilomis su dideliais sodais. Pirmoji plėtra Forte dei Marmi, kuris ilgą laiką tebuvo pelkėtos žemės ir todėl neapgyvendintas, prasidėjo XVI amžiuje, po to, kai Mikelandželas, gavęs užsakymą iš popiežius Leono X, praminė marmuro gabenimo kelią nuo Apuanų Alpių prie jūros: ir tik prieplauka bei sandėlys tebuvo ilgą laiką vieninteliai pastatai šioje gyvenvietėje. 

XVIII amžiaus pabaigoje, gavę leopoldų privilegijas, Forte dei Marmi apsigyveno žvejai, marmuro apdirbėjai ir valstiečiai. Amžiaus pabaigos taip pat buvo baigtas statyti fortas, nuo kurio ir kilo miesto pavadinimas. XIX amžiuje augo marmuro pramonė, kas didino ir uosto veiklą. 

Tačiau Fortė dei Marmi pakilimas vis tik labiausiai buvo įtakojamas turizmo, kuris pamažu prasidėjo devyniolikto amžiaus pabaigoje, bet sparčiausiai išaugo po Pirmojo pasaulinio karo, kai miestas tapo traukos centru elitiniams aristokratams, pramoninkams ir intelektualams, vietiniams ir tarptautiniams finansininkams, sporto čempionams ir įžymybėms iš pramogų pasaulio.