Prie Toskanos jūros parduodama prabangi vila

21 fotografija

Panoraminėje vietoje prie Toskanos jūros ir Piombino iškyšulio, netoli nuo svarbiausių meno miesto, tokių kaip Florencija,  Siena ir Piza, stovi ši parduodama prestižinė vila. Nekilnojamas turtas yra buvęs malūnas, statytas 1900 m., susidedantis iš nepriklausomos 400 kv.m. vilos ir  200 kv.m. priestato, o juos supa 500 kv.m. parkas ir gerai prižiūrėtas sodas.

Prie Livorno jūros parduodamas prestižinis nekilnojams turtas yra trijų lygių. Rūsyje yra virtuvė, valgomasis, trys miegamieji ir du vonios kmabariai.

Pirmame aukšte yra svetainė su židiniu ir kesoninėmis lubomis, valgomasis, kurį arka jungia su prieangiu, iš kurio patenkame į virtuvę, kita maža svetainė, kambarys ir vonios kambarys. Marmuriniai laiptai veda į antrą aukštą. Čia yra svetainė su židiniu, virtuvė, iš kurios mediniais laiptais patenkame į mažą darbinį kambarį. Dar čia yra valgomasis, du kambariai ir du vonios kambariai.

Priestate yra kambarys, valgomasis, virtuvėlė ir vonios kambarys. Abejose parduodamose prestižinėse Toskanos vilose yra panoraminės terasos. Gražus baseinas su soliariumu siūlo poilsį šiltomis vasaros dienomis, o kai dangus giedras, nuo čia galima grožėtis vaizdu į visą Toskanos salyną. Iš nekilnojamo turto Piombine patenkame tiesiai į privatų paplūdimį, kur yra valties garažas ir maža prieplauka.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas

Zona: Livornas


Tipas: Parduodamos prestižinės vilos - Vila Livornas

Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 5000 kv.m.

 

Pagrindinė vila: 400 kv.m.

Kambariai: 6

Vonios kambariai: 5

Svetainės: 3

Valgomasis: 3

Virtuvė: 3


Priestatas: 200 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Privatus paplūdimys su garažu valčiai


Toskana - Livornas: Livornas km 85 – Piza km 110 -  Grosetas km 75 - Fortė dei Marmi km 140 -  Florencija km 166 - Luka km 130 - Pizos oro uostas km 107.

Ref: 0332
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus nekilnojamas turtas

užmiesčio namai umbrija
prestižiniai namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas

Toskana - Livornas – Piombinas: Miestas yra to paties pavadinimo iškyšulio pietuose, kalno Masončelo pietuose; o nuo Elbos salos jį skiria Piombino kanalas. Piombinas yra prie Tirėnų jūros, Etruskų pakrantėje, kur yra gražiausi Toskanos paplūdymiai, tokie kaip Kastiliončelas, esantis Livorno provincijos viduryje; jo teritorija istoriškai įeina i senovės Pizos Maremos dalį, šiuo metu vadinamos Livorno Marema. 

Pirmieji gyventojai teritorijoje atsirado Etruskų epochoje, kai buvo įkurta Populonija, Masončelo kalno šiaurėje, šalia Piombino iškyšulio, kur yra senasis Falesia uostas. Vėliau čia atkeliavo romėnai ir čia vyravo Romėnų Etrurijos istorija. Beveik neabejojama, kad pavadinimas "Piombinas” kilo nuo "Populino", t.y. “maža Populonija". Iš ties Populonija yra stipriai susijusi su Piombino kilme; viduramžiais Populonija buvo dažnai atakuojama ir plėšiama. Nežiūrint to, kad Populonija degradavo iki mažo centro ir nebeturėjo senojo etruskų miesto žavesio, buvo vyskupijos pagrindinė būstinė. Paskutinis mūšis užregistruotas 809 m., kuomet buvo užpultas Saračėnų piratų; gyventojai pabėgo ir apsistojo šalia Falesia uosto, taip pradėdami Piombino miesto įkūrimą. Vėliau Toskanos miestas tapo strateginiu uostu dėl Pizos interesų, ypač dėl iškasenų transportavimo iš Elbos salos. Pizos respublika kontroliavo Piombiną iki 1399 m., kuomet jį perėmė Apiani dinastiją. Neapolio karalius atidavė Piombiną Ludovisi dinastijai, bet miestas 1646 m. atiteko prancūzams, iš kurių išsivadavo tik ispanų pagalbos dėka 1650 m. 

1805 m. Toskanos miestelis ir vėl atsidūrė prancūzų rankose ir Napoleonas Bonapartas jį atidavė seseriai Elizai, kuri jį prarado 1815 m., kai Vienos kongresas Piombiną perdavė Austrijos hercogui Ferdinandui. Jis čia viešpatavo iki 1861 m., kuomet miestelis įėjo į Italijos karalystės sudėtį. Zoną charakterizuoja daugybė geležies mineralinių išteklių dėl ko greitai vystėsi zonos metalurginė veikla: nuo etruskų, romėnų laikotarpio iki šių dienų. Taip pat aktyvios yra  plieno ir kito metalo sektoriaus veiklos.