Prie Madžiorės ežero parduodama vila su fontanais ir statulomis

50 fotografija

Du žinsgniai nuo Madžiorės ežero, apsupta vešlios ir žalios augmenijos, stovi šiuo metu parduodama ši žavinga, prašmatnioji vila.

Tam, kad pasiekti būstinę, reikia pereiti medžiais apsodintu taku, kuris veda tarp aukštų šimtamečių medžių ir amžinai žalių augalų, prie žavios, šiuo metu parduodamos vilos, kuri stovi didinga ir galinga viduryje prašmatniosios gamtos.

Prestižinė nuosavybė buvo pastatyta XIX a. antroje pusėje toje vietoje, kur jau buvo XVIII a. pastatas. Bėgant amžiams ji priklausė skirtingoms turtingoms šeimoms ir buvo nuolat restauruojama, kas padėjo išlaikyti nepaliestu jos grožį.

Baltas, klasikinio linijinio stiliaus fasadas išsiskiria iš žalumos. Priešais fasadą yra fontanas, kurį sudaro keturi baseinėliai išdėstyti laipteliais, kas sukuria stebuklingą ir įtaigų vandens žaismą karštaisiais mėnesiais, o žiemą vandens srovės užšąla, sukurdamos ypatingas ir išskirtines skulptūras. 

Vilos parke galima mėgautis įvairiausių rūšių augalų įvairove: nuo šimtamečių medžių iki daugybės krūmų ir žydinčių giraičių, nuo spalvingų gėlynų iki gyvatvorių ir puikiausiai prižiūrimų takelių, nuo japoniškų klevų iki palmių. Viduryje šios vešlios ir gyvybingos gamtos stovi galingos statulos, vaizduojančios žmones ir gyvūnus. Visa tai paverčia prašmatnios parduodamos vilos parką ypač originaliu ir ypatingu, vieninteliu tokiu savo srityje. 

Jeigu išorė tokia rafinuota ir prižiūrėta, tas pats tinka apibūdinant ir vidaus patalpas, kurios taip pat yra gražios ir nuostabios. Visos detalės kuo puikiausiai derinasi su jas supančiu kontekstu. Viskas spinduoliuoja prašmatna ir aristokratija: grindys iš prestižinio marmuro ar parketo, dekoruotos sienos, vertingi antikvariniai baldai, dideli langai, kurių dėka patenka šiltas, natūralus apšvietimas, bei su niekuo nepalyginamas vaizdas į prašmatnios vilos prie Madžiorės ežero parką. 

Pirmame aukšte yra erdvus prieangis, virtuvė (su sandėliukais su paslaugų patalpomis), valgomasis, svetainė, erdvus salonas, darbo kambarys ir baro zona. 

Užlipus į antrą aukštą aptinkame keturis kambarius ir apartamentą, visi su nuosavais vonios kambariais, kurie pasireiškia visu savo gražumu ir siūlo panoraminius, kvapą gniaužiančius vaizdus į žaviąją aplinką. 

Antrame aukšte yra kiti keturi kambariai su nuosavais vonios kambariais, kurie papildo parduodamą prestižinę nuosavybę prie Madžiorės ežero.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Madžiorės ežeras

Zona: Madžiorės ežeras


Tipas: prestižinė vila - prašmatni vila - Vila Ežerai

 

Vidaus plotas:  1200 kv.m.

Išorės plotas:  15000 kv.m.


Virtuvė (su papildomomis paslaugų patalpomis)

Valgomasis

Svetainė

Dvigubas salonas

Darbo kambarys

Baro zona

Terasa

8 kambariai

1 apartamentas

9 vonios kambariai

Paslaugų patalpos

Papildomos patalpos


Pjemontas - Madžiorės ežeras: Verbanija 5 km - Novara 50 km - Komas 40 km - Komo ežeras 60 km - Varezė 20 km - Bjela 50 km.

Ref: 0500
Kaina: Daugiau nei 10M

liukso klasės vila

vila ežeras
parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Madžiorės ežeras

Madžiorės ežeras, kur stovi prašmatni vila, yra vienas didžiausių mūsų pusiasalyje. Jo pakrančių zonoje klimatas yra švelnesnis, šiltesnis žiemą, palyginus su vidinėmis zonomis, ir gaivinamas vėjo gūsnių vasarą, kurie jį banguodami kasdien keičia jo veidrodinio atspindžio spalvą. 

Tai idealus klimatas tiems, kas nori gyventi čia, mūsų išskirtinėje prašmatnioje viloje. Dėl šio švelnaus klimato ežero pakrantės zonoje auga įvairių tipų augalai ir gėlės, kurios paprastai auga tik subtropinėse zonose.

Čia vystėsi tokios veiklas, kaip turizmas-viešbučiai, - veiklos, kurios išliko aktyvios ir iki šių dienų ir kurių dėka šiuo metu auga parduodamų prašmatnių vilų paklausa.