Prie Kastiliončelo jūros parduodama prabangi vila

full screen
35 fotografija

Esanti ant olos virš krištolinės Kastiliončelo jūros, Livorne, parduodama ši prabangi vila, nuo kurios atsiveria nepakartojama panorama žavios Etruskų pakrantės Toskanoje.

Prabangi parduodama vila buvo pastatyta XIX a. pabaigoje ir bėgant metams tai buvo rezidencija svarbių menininkų ir kultūros bei pramogų pasaulio veikėjų, tarp kurių buvo ir Alberto Sordi, kurie rūpinosi išlaikyti jos originalų žavesį.

Toskanos nuosavybei priklauso 4.055 kv.m. parkas, kur yra šimtamečiai augalai ir kuris pabrėžia šios buveinės grožį, kuri susideda iš pagrindinės vilos prie jūros ir dviejų priestatų. Dėmesio vertas taip pat ir baseinas su jūros vandeniu, šalia kurio įrengti gultai ir persirengimo kambarys, bei  privatus priėjimas prie jūros.

Parduodamos prašmatnios nuosavybės pagrindinė vila yra keturių lygių, o jos bendras plotas yra 900 kv.m. Vidus yra kruopščiai dekoruotas, apstatytas svarbiais antikiniais baldais, čia vyrauja prabangi apdaila, kur išsiskira žavios freskos ir ypatingos medinės detalės.

Rūsys yra tame pačiame lygmenyje, kaip ir baseinas ir čia yra valgomasis, virtuvė, ofisas, biliardo salė, reprezentacinė salė, vonios kambarys, aptarnaujančio personalo patalpos ir kai kurios techninės patalpos. Nuo pirmas aukšto, kurį dalinai supa erdvi terasa, atsiveria tiesoginis vaizdas į Kastiliončelo jūrą. Čia yra erdvus prieangis, kuris veda į biblioteką su židiniu, šeiminkų kambarys su vonios kambariu, svečių kambarys, kuris taip pat yra su privačiu vonios kambariu. Antrame aukšte yra nakties zona, kuri susideda iš keturių erdvių miegamųjų ir dviejų vonios kambarių. Lipant laiptais patenkame į viršutinį aukštą, vadinamą “bokštelis” dėl savo mažos apimties, kas primena tipišką Toskanos vilų struktūrą. Čia yra atvira erdvė ir vonios kambarys.

Prestižinės nuosavybės abu priestatai yra 90 kv.m., tačiau jie skiriasi savo struktūra ir vieta. Vienas priestatas yra parke, jį supa nuosavas sodas ir jis yra trijų lygių. Rūsyje yra skalbykla ir daugiafunkcinės patalpos, pirmame aukšte yra dienos zona su virtuve, svetaine ir vonios kambariu, o antrame yra nakties zona su dviem miegamaisiais ir vonios kambariu. Kitas priestatas stovi žemiau vilos ir jis taip pat yra apsuptas nuosavu sodu. Šis priestatas yra vieno aukšto ir čia yra virtuvė, svetainė, vonios kambarys, skalbyklos patalpa bei du kambariai su privačiu vonios kambariu.

TECHNINĖ INFORMACIJA


Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Kastiliončelas


Tipas: Vila Livornas - Prašmatni vila   

Vidaus plotas: maždaug 1.056 kv.m.

Terasų ir lodžijų plotas: 633 kv.m.

Išorės plotas: 4.055 kv.m.

 

Prašmatni vila: maždaug 900 kv.m.

Kambariai: 6

Vonios kambariai: 5

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

Biliardo salė


Namas A: 90 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


Namas B: 90 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas su jūros vandeniu

Tiesioginis priėjimas prie jūros

Parkas: 4.055 kv.m.

  

Toskana – Livornas – Kastiliončelas: Livornas km 20 – Piza km 50 – Termė km 35 - Forte dei Marmi km 75 – Florencija km 85 – Piombinas km 69 - Pizos oro uostas km 35 - Autostrada: A12 išvažiavimas Livorno km 12.

Ref: 0360
Kaina: € 11.000.000

Nekilnojamojo turto agentūra Toskana

Pilys Florencija
viešbutis Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Livornas - Kastiliončelas

Toskana - Livornas – Kastiliončelas: Etruskų gyvenvietė nuo IV a. pr. Kr. Kastiliončele dominuoja mažas iškyšulys, kuris yra paskutinė Livornijos kalnų atšaka. Elegantiška prabangi vila yra įsikūrusi turistų mėgstame kurorte, turinčio didelį tarptautinį pripažinimą, Tirėnų jūros perle, kuris turi unikalų žavesį. 

Kastiliončelas: raudonos uolos virš jūros, įlankos, paplūdimiai, skalaujami krištolo skaidrumo vandens, pušynas: tai žvejų kaimelis, kurio grožis įkvėpė menininkus, dailininkus, rašytojus ir poetus, buvo pagerbtas tapytojų Makiajolių, čia lankėsi daugelis garsių kultūros ir pramogų pasaulio atstovų. Be to Kastiliončelas, turintis Mėlynąją vėliavą pagal Europos Sąjungos standartus, yra dalis pačios plačiausios teritorijos dalies taip vadinamos etruskų pakrantės, susidedančios iš parkų, saugomų teritorijų ir draustinių.

Aplink šią puikią prabangią vilą gamta nėra tik rėmelis, kuris ją įprasmina, bet pati esmė šių Toskanos žemių: pušų, liepų ir tamarindų aromatas kvepina orą, kuris susilieja su jūros druskos sūrymu. Viduržemio jūros vaizdas lydi iki pat paplūdimio beveik susiliejančiu su krištolo skaidrumo jūra ir alyvmedžių giraitėmis, maumedžiais, kamštiniais ąžuolais, kaštonų miškais, kas sukuria Maremos laukinės dvasios pojūtį. Tuo tarpu jo senovinė širdis gyvena akmens kaimeliuose, kurie stovi apgaubti žalių kalvų ir mėlynų Toskanos salyno kontūrų.