Prie Gardos ežero parduodama prašmatni vila su baseinu

full screen
46 fotografija

Ant Gardos ežero kranto, Lombardijoje, stovi parduodama nauja prašmatnioji vila.

Nuosavybė, švelniai tariant, yra didinga tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Neseniai pastatyta, tai yra išties šiuolaikiška ir prestižinė rezidencija, kurioje yra visi modernūs patogumai, kokius tik galima rasti gyvenvietėje. 

Žavingas baseinas, esantis prieš baltą ir saulėtą fasadą, su vaizdu į ežerą ir išties su užburiančia panorama, puošia sodą.

Išorė, maždaug 4.000 kv.m. sodas, yra kuopščiai aprūpinta gultais, pavėsinėmis, staliukais tam, kad galima būtų pietauti bei ilsėtis gamtoje. 

Šios žavingos nuosavybės viduje yra plačios erdvės, gerai apšviesti kambariai, skoningai įrengti šiuolaikišku dizainu, išlaikant elegantišką apdailos ir spalvų klasikinį stilių.

Čia yra daugybė prabangos elementų: krištoliniai sietynai, kapiteliai dengti auksu, vertingi meno kūriniai, prestižinės grindys ir taip pat šiuolaikiška ir funkcionali namų automatika.

Parduodamoj viloj taip pat yra didelis rūsys, treniruoklių salė, šviesus spa ir didelis požeminis garažas, į kurį patenkama iš sodo.

Ši prestižinė nuosavybė parduodama prie Gardos ežero, tikra tobulumo ir prašmatnumo sąjunga, gali patenkinti bet kokį komforto ir gerbuvio poreikį, vienoje iš išskirtiniausių Italijos vietų. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Breša

Vietovė: Gardos ežeras


Vidaus plotas: 800 kv.m. 

Išorės plotas: 4.000 kv.m.


Baseinas

Spa

Sporto salė

Rūsys

Požeminis garažas


Bergamo tarptautinis oro uostas25 km - Breša 30 km - Milanas 70 km - Verona 75 km - Tarptautinis Milano Malpensa oro uostas 140 km.

Ref: 1074
Kaina: Daugiau nei 10M

gardos ežeras

vilos ežerai
vilos lombardija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Gardos ežeras

Gardos ežeras yra didžiausias Italijoje, esantis trijuose regijonuose: Veneto, Lombardijos ir Trentino Alto Adige, o jo bendras plotas yra 370 kv.m. 

Dėl savo išskirtinumo tapęs turistų traukos centru, lankomas kiekvienais metais milijono lankytojų, Gardos ežeras siūlo kraštovaizdį iš ties žavintį, kur mėlynas ežero vanduo gerai susilieja su kalvelių žaluma. Ežere yra penkios pakankamai mažos salos. 

Dėka švelnaus klimato tai yra išties ideali zona, kur galima ne tik ilsėtis, bet ir gyventi. Čia buvo pastatyta daug prašmatnių vilų ir prestižinių nuosavybių tam, kad galima būtų patenkinti vis didėjantį poreikį tų, kas šią zoną mato, kaip vieną geidžiamiausių visoje Italijoje.