Prie Argentario parduodama vila

45 fotografija

Parduodama žavinga 950 kv.m. vila, apsupta didingu 2500 kv.m. parku, esanti vienoje iš labiausiai pageidaujamų Toskanos pakrantės vietų: Argentario kalne.

Prašmatni, harmoninga vila yra trijų aukštų. Pastatyta '50 metais, neseniai buvo restauruota ir restruktūrizuota, išlaikant nepaliestu originalų žavesį ir prestižą. 

Nuo vilos atsiveria išskirtinis vaizdas į Toskanos jūrą. Ją supa vešlus ir žėrintis 2500 kv.m. parkas, kur auga šimtamečiai medžiai ir tropiniai augalai, sukurdami prašmatniai nuosavybei atpalaiduojančią atmosferą bei pasiūlydami įvairias poilsio zonas, kur yra hamakas, gultas, pavėsinė ir veranda. Visa tai prašmatniai, parduodamai vilai prie Toskanos jūros sukuria eleganciją ir rafinuotumą. Tai, kas nuosavybę paverčia dar labiau elitine, yra išskirtinis įėjimas į privatų palūdimį: šis papildomas “pliusas” priduoda prestižo ir  padidina parduodamo nekilnojamojo turto vertę.

Viduje dienos zona yra erdvi ir šviesi, čia stovi šviesūs baldai, kas suteikia aplinkai dar daugiau žvilgesio ir žavesio. Pro didingus langus galima mėgautis išskirtiniu vaizdu į Argentario jūrą, nuo čia atsiveria kvapą gniaužianti panorama į neprilygstamą grožį, kas yra tikras malonumas akims.

Čia yra dvi modernios virtuvės, pilnai įrengtos su visais šiuolaikiškais rekvizitais. Kiekviena ypatybė buvo kruopščiai apgalvota ir čia nėra nieko atsitiktinio.

Prašmatnioje viloje yra septyni miegamieji, kurie yra įrengti ir dekoruoti skirtingais stiliais tam, kad kiekvienam kambariui būtų suteiktas išskirtinumas ir ypatingumas. Taip pat ir vonios kambariai yra skirtingų spalvų ir stilių, bet juos visus vienija detalių rafinuotumas bei naudotų medžiagų kokybė.

Prie Toskanos jūros parduodama vila yra tikras liukso klasės nekilnojamas turtas: rafinuotumas ir išskirtinumas yra pagrindiniai ją apibūdinantys punktai. Prašmatna ir harmonija yra jos pagrindinės charakteristikos.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Zona: Argentario


Tipas: Vila Toskana jūra - Prašmatnus nekilnojamas turtas

Vidaus plotas: 950 kv.m.

Išorės plotas: 2500 kv.m.


7 miegamieji + 3 kambariai aptarnaujančiam personalui

10 vonios kambariai

2 virtuvės

Erdvi dienos zona

Išorinis 2500 kv.m. parkas


Vidinis keltuvas į nuosavybę


Išskirtinis priėjimas į privatų paplūdimį


Toskana - Grosetas - Argentario. Orbetelas 4 km - Toskanos archipelago salos 20 minuti - SPA 1 km - Golfo Klubas 5 km - Romos oro uostas 90 km.

Ref: 0480
Kaina: konfidencialios derybos

liukso klasės vila

toskanos vilos
parduodama vila jūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Argentario

Argentario yra apibūdinamas kalvinga teritorija bei uolingomis pakrantėmis, kurį dengia vešli augmenija: nykštukinės palmės, kietalapiai viduržemio jūros augalai, alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai.

Nuo pat etruskų ir romėnų laikų Argentario yra elitinio turizmo traukos centras, kur šiuo metu yra daug prašmatnių, žavingųjų vilų ir prestižinių nuosavybių, kurios tarsi brangakmeniai yra inkrustruotos šioje išskirtinėje, prabangioje teritorijoje.

Krištolinė jūra, žėrinti augmenija, poilsio zonos ir išskirtinis nekilnojamas turtas, - visa tai yra Argentario, vis populiarėjantis žinomų Italijos ir užsienio veikėjų  traukos centras.