Prestižiškoji istorinė rezidencija Florencijos širdyje

51 fotografija

Prestižinėje Mikelandželo aikštės zonoje, nuo kurios atsiveria visa žavinga Florencijos panorama, stovi ši elegantiška, istorinė rezidencija, statyta XIX a. pabaigoje.

Esanti malonioje gamtos aplinkoje, prašmatni vila yra apsupta vieno ha žemės, kur įsikūręs prižiūrėtas parkas, tipiškas itališkas sodas (kurį charakterizuoja didelė gėlių ir žolių įvairovė) ir alyvmedžiai.

Didelis baseinas praturtina šį nuostabų ir atpalaiduojantį rėmelį, suteikdamas poilsį karštomis vasaros dienomis.

Į gražiąją gyvenvietę patenkame pro du skirtingus įėjimus: bendras neklnojamojo turto plotas yra maždaug 1000 kv.m. Jis išdėstęs per tris lygius, čia taip pat yra erdvus rūsys ir kitos pagalbinės patalpos.

Prestižinė antikinė rezidencija neseniai buvo restauruota ir restruktūrizuota, ko rezultate atgimė žavus vaizdas, kurį nuosavybė turėjo nuo pat pradžių, tą, kuris primena kilmingų Florencijos vilų stilių bei kurį charakterizuoja simetrinės linijos, elegantiška marmuro apdaila, parketinės grindys ir vertingo gipso lipdiniai.

Žavus namas yra jaukus ir erdvus; čia yra aštuoni miegamieji, 9 vonios kambariai ir trys dideli priėmimo salonai, kurie puikiai tinka iškilmingiems vakarams bei kitoms progoms.

Zona, kurioje yra prašmatnioji gyvenvietė, yra išties unikali ir išskirtinė, nes yra netoli nuo Mikelandželo aikštės, Forte Belvedere ir romantiškų takelių, kurie veda link Senojo Tilto, Florencijos miesto simbolio.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Liukso klasės vila Toskana - Istorinė rezidencija

Vidaus plotas: maždaug  1000 kv.m.

Išorės terasa: 1 ha žemės

 

Aukštai: 3

Rūsys

Miegamieji: 8

Vonios kambariai : 9

Baseinas

Sodas

Alyvmedžiai

Parkas

Papildomi kambariai


Toskana – Florencija: Arecas km 70 – Fiezolė km 20 - Filjinė Valdarno km 40 - Florencijos oro uostas km 40 – Autostrada A1 išvažiavimas Incisa km 30.

Ref: 2544
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vila toskana

liukso klasės vilos
liukso klasės vila toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Gražioji Florencija yra plačiai žinoma, kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu.