Prestižiškasis kompleksas Toskanoje

8 fotografija
- 7 Foto registruotiems vartotojams tapk auksiniu nariu

Senovinė kaimo rezidencija, architektūrinis kompleksas, statytas XII  a., buvo perdarytas į prestižinį kompleksą, jaukią buveinę ir svetingą vietą: tai yra pagrindinės šiuo metu parduodamo prestižinio Toskanos komplekso charakteristikos.

Nuo prestižinio nekilnojamojo turto, esančio dominuojančioje ir panoraminėje vietoje, atsiveria išskirtinis vaizdas į begalinį Florenijos slėnį, kur stūgso senovinės pilys, kilmingos buveinės ir šimtametės bažnyčios; slėnis žymus ir dėl savo istorijos, kaip pavyzdžiui dėl viduramžių peligrimų kelio link via Francigena. 

Florencijoje parduodama buveinė kuo puikiausiai įsikomponuoja į šį praėjusių laikų peizažą: harmoninga ir paprasta struktūra derinasi su delikačiomis fasado linijomis ir sukuria idealią sąjungą su supančia gamta. Tolumoje matomas žydras Apeninų profilis sustiprina šio slėnio grožį, kur minkštos kalvelės delikačiai seka viena kitą, sukurdamos išties ypatingą peizažą.

Išorinis baseinas, esantis parko žalumoje, išnyra vešlioje Toskanos gamtoje, netoli Florencijos, siūlydamas nepakartojamą spektaklį. Plaukioti, atsipalaiduoti ir degintis tokioje žavioje zonoje yra tikras malonumas tiek kūnui, tiek sielai.

Sodrus parkas, kuris supa prestižinį parduodamą kompleksą, suteikia nekilnojamam turtui intymią aplinką: toli nuo kelio triukšmo ir miesto sumaišties, apgaubtas šilta, jaukia, šeimynine atmosfera, visa tai sukuria ramybės ir atsipalaidavimo jausmą.

Taip pat ir vidinės patalpos yra pilnos šilumos: detalės, kurios derinasi su gamta, tylūs ir malonūs kambariai, langai tarsi paveikslai, išskirtiniai baldai, spalvoti kambariai, gausiai dekoruotos lubos, spalvingos freskos. Matyti kiek priežiūros ir širdingumo yra palikta šioje Toskanos žemėje esančiame komplekse

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: kalvelės


Tipas: prestižinis kompleksas - parduodamas kompleksas

Vidaus plotas:  4023 kv.m.

Išorės plotas: 42 ha


Pagrindinė vila: 1267 kv.m. 

Vyninė 136 kv.m. 

Priestatas 142 kv.m. 


Pastatas 1. Bendras plotas kv.m. 242

Pastatas 2. Bendras plotas kv.m. 320

Pastatas 3. Bendras plotas kv.m. 605

Pastatas 4. Bendras plotas kv.m. 210

Pastatas 5. Bendras plotas kv.m. 60

Pastatas 6. Bendras plotas kv.m. 452

 

Portikas kv.m. 85

Statiniai kv.m. 523

Kogeneracijos įrenginys kv.m. 120


Bendras plotas maždaug kv.m. 4023


Parkas, alyvmedžiai ir pieva

Baseinas


Toskana – Florencija: Florencija km 15 – Siena km 49 – Montespertolis km 15 – San Minjatas km 28 – San Džiminjanas km 31 – Terminis Parkas km 40 – Golfo klubas Ugolino km 9 – Voltera km 56 – Florencijos oro uostas km 13 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud km 14.

Ref: 0543
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vila toskana

prestižinė buveinė
kompleksas Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvelės

Toskana – Florencija kalvelės: Parduodamos elitinės vilos vieta, - Fiezolė, miestelis šalia Florencijos, turi senas ištakas. Miestelis šalia Florencijos buvo pagrindinė karinė būstinė, aplink kurią  susiformavo romėnų miestas Faesulae, kuris greitai, dėka didelių pastatų (teatras, termės, Kapitolijus, forumas, daugybė šventyklų ir t.t.), tapo svarbiausiu Toskanos regiono centru. 

Longobardų ir Karolingų periodu Fiezolės vyskupai mėgavosi savo tiek politine, tiek ekonomine valdžia, kuri baigėsi 1125 m., kuomet miestelis atiteko galingajai Florencijai. 

Nuo tada Fiezolė liko visuomet susijusi su kaimynine Florencija, nors ir išlaikydama aiškią autonomiją, ir tapo prestižinių elitinių vilų buveine bei rafinuoto turizmo traukos centru, kuris tęsiais iki šiol, - čia atvyksta tie, kas vertina jos kraštovaizdžio ir meninį grožį.