Prestižinių PILIS PARDUODA Milane

full screen
61 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai puikus pilis Milano duris, buvo pastatyta 1593 ant senojo rytų bokštas, dar matomas šiandien griuvėsiai.
Nuosavybė yra garsus Lombardijos šeimos iki 1800-ųjų pabaigos, tai pilis buvo ilgą laiką daugelio kultūrinių renginių ir konferencijų, kuriose dalyvauja asmenybių kaip Alessandro Volta, Antonio Scarpa ir Lorenzo Mascheroni vieta.
Vėliau buvo nupirktas kitas garsių šeimos 1900, kai jis patyrė didelį darbą atkūrimo konvertuoti jį į privatų gyventi. Tai yra statusą, kai ji pateikiama šiandien, puikiai saugomi ir konservuoti visose jo detaliai.
Sodas buvo pertvarkyta ir sugrąžino metu: architektas, kuris atlieka šį projektą dirbo dėl 1737 dizaino Giovanni Antonio Veneroni pagrindu.
Kalnas su vaizdu į italų stiliaus sodą su terasa. Rezultatas yra išskirtinis: tai stebuklas akis ir rezultatas yra tikrai unikali.
Unikalus kaip pilis, vos už kelių kilometrų nuo Milano.
Pastatytas ant U formos planas, ši pilis parduodamas turi bendrą gyvenamąją paviršių 6500 m2. Pastatyta su plikomis plytų, dvaras yra centrinę įstaigą ir du sparnus pažymėtas dviejų kvadratinių bokštų matosi kiemas su kvapą gniaužiantį vaizdą.
Kaip 3 kilometrų Driveway kerta privataus parko miškai, laukų ir vynuogynų, atvykti į pilį, padėtą ​​ant kalvos viršuje. Pastatas yra visiškai apsuptas žalia: iš tikrųjų tai yra du sodai: vienas pastatytas pietinėje pusėje, o kitas į šiaurę. Pirmasis turi tipišką italų stiliaus maketą su dėžute gyvatvorių, vejų, takų, citrinų medelynuose ir dievų ir nimfos. Antrasis yra angliško stiliaus sodas, su maumedžio medienos, ąžuolų ir kaštonų medžių.
Į vidų, tai prestižinis pilis technika yra žvilgsnio į akis. Pagrindinis aukšte yra gausu turtingai papuoštas salėse, freskomis ir smulkiai įrengtas, rafinuotų skolinimosi kambarių ir elegantiškas valgomuosiuose. Puikiai veikiančią lėlių teatras ir mažas vidinis koplyčia.
Pirmame aukšte yra didelė miegamųjų kambarių skaičius kiekvienam su ener- vonios kambarys; yra taip pat vertingas kambarys su gobelenu.
Be šio prestižinio pilies parduodamas Milane randame arklides su trimis senovinių vežimų baigti su visais savo atributais.
TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija
Savivaldybė: Milano
Plotas: aplinkinių Milanas

Tipas: pilis pardavimui - pilis Milane

Vidinis paviršius: 6500 m2
Išorinis paviršius:

Pilis su U formos planas
Privati ​​parkas (miškai, laukų ir vynuogynų)
2 sodai (vienas italų stiliaus ir vienas angliško stiliaus)
Labai prestižinių interjerai
Freskos, gobelenai, smulkių detalių
Žirgynas
Lombardija - Milanas. Milanas 70 km - Monferato 50 km - Monza 40 km - Gardos ežeras 100 km - Komo ežeras 90 km.
Rifo 0635

Ref: 0635
Kaina: Daugiau nei 10M

istorinis pilies

išskirtinė rezidencija
nekilnojamojo turto Lombardija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Milanas

Lombardija - Milanas. Ši pilis parduodamas gyvena vos keli kilometrai nuo Milano, į tikrai išskirtinėje srityje. Mieste, kuris apima šį pilį pasigirti didelę istoriją ir senovės kilmę ir kviečia pasinaudoti puikiais meno paveldą bažnyčių romanų-Lombard stiliaus, pastatų gotikinės architektūros kompleksų pabaigoje romėniškosios stiliaus, perlus renesanso, viduramžių bažnyčių, gamtinių teritorijų, didelių aikščių ir monumentalių pilys.
Šio pilies netoli Milano vieta, daro tai pilis dar įdomesnis, nes jos turtingą istoriją ir religinės, civilinės ir karinės architektūros kad padaryti jį labai domina miestas.