Prestižinis vila ant Chianti Classico kalvų

full screen
40 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai fantastinis ir prestižinis vilos pardavimui įsikūręs ant žalios kalvos Chianti srities, ir yra apsuptas alyvmedžių giraičių ir vynuogynų.
Tai senovės turto datuojamas 18 amžiuje ir yra įsikūręs panoraminis pozicijos Toskanos širdyje, toje srityje, kuri yra visame pasaulyje žinomas dėl savo meno ir istorinio paveldo. Jos kontekstu ir svarbus maisto ir vyno tradicija šioje srityje buvo naudingas šio objekto, kuris šiuo metu naudojamas kaip prabangus kurortas ir restorane.
Tai Hi GH kokybės turto yra sudarytas iš pagrindinio pastato, esančio plataus sodo viduryje; ji yra nemokama savo keturių pusių ir ypatybės trijų aukštų ir du žavingus mažų bokštai.
Šio 18-ojo amžiaus komplekso kambariuose yra aukštos kokybės medžiagas ir smulkiai baldais sukurti elegantišką nustatymą įrengtas su visais patogumais.
Šis apsvaiginimo nuosavybė matuoja 3,507 bendrą ir apima kitus pastatus ir įrenginius, apsuptas tikras svajonių sodybos: yra dviejų aukštų pastatas, požeminis rūsys, sraigtasparnių nusileidimo aikštelė, dvidešimt penkerius parkavimo vietos ir trys baseinas.
9-ha sodyba apima 1,2 ha parke, 7,6 hektarų alyvmedžių giraites ir 9,000m2 pastato žemę.
Taip pat yra plėtinys projektas, numatoma senas svirnas ir "Cantinone" sukurti šiek tiek daugiau kambarius, kurie bus naudojami konferencijų salių, sveikatingumo centras, ir kitų rūšių turistų apgyvendinimo objektų atkūrimą.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija
Plotas: Chianti Classico

Tipas: prabanga vila - prestižinė sodyba

Vidinis paviršius: 3507 m2
Išorinis paviršius: 9 ha

Villa: 3 aukštų, 790 m2
Priedas: 2 aukštų
Heliport
Rūsys: po žeme, 60 m2,
3 baseinas
25 automobilių stovėjimo vietų
1,2 ha parkas
7,6 ha alyvuogių giraitė
9000 m2 ploto pastate žemė
Renovacija ir išplėtimo projektas

Florencija 33 km - Florencija oro uostas 42 km - Siena 38 km - Livornas 97 km - Piza oro uostas 87 km

Ref: 1971
Kaina: Daugiau nei 10M

Luxury Villa

prestižinis sodyba
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Barberino Val d'Elsa

Chianti. Toskanos plotas par excellence,, kad Chianti sritis žinomas visame pasaulyje dėka savo produkcijos smulkių, aukštos kokybės vyną
Yra daug savivaldybės šioje srityje, mažų kaimų begalinio žavesio ir nepaprasto grožio.
Būtent čia rasite senovinius ir prestižinių pilių, istorinių vilų, išskirtinis laikotarpis dvarus ir prabangos savybės, kad šie gražūs peizažai net daugiau specialių.
Įsikūręs tarp Florencijos ir Sienos provincijų, iš Chianti kalvų teritorija apima plačią ir savitą geografinę teritoriją, kuri yra labai prašoma po ir prestižinį iš abiejų nacionalinių ir tarptautinių klientų.
Kaip Florencijos pusėje Chianti, Greve miestai Chianti, Pontassieve, Fiesole, Bagno a Ripoli, Impruneta, Lastra a Signa, Montespertoli, Certaldo, San Casciano ir Montelupo Fiorentino nusipelno atskiro paminėjimo.