Prestižinis nekilnojamas turtas Veronoje

13 fotografija

Veronos slėnyje, keli žingsniai nuo Adige upės, stovi parduodamas svarbus prašmatnių vilų ir namų kompleksas, turintis aukštą istorinę vertę bei esantis patrauklus dėl zonos, kurioje stovi. Nuosavybė buvo pastatyta tarp XVI a. pabaigos ir XVII a. pradžios, o paskutiniais metais pastatai buvo kruopščiai restauruoti. Restauracijos, kuri vyksta ir šiuo metu, tikslas yra atkurti rezidencijos įtaigųjį grožį ir originalųjį žavesį, taip sugražinant nekilnojamui turtui šlovę, kuri jam pelnytai priklauso, kaip tipiškai prašmatniąjai Veneto vilai. Dėmesys ypač yra kreipiamas į istorinių struktūrų atstatymą ir čia esančius elementus, išlaikant turimas skirtingas charakteristikas, kurias atspindi išskirtinės detalės. Tikslu taip pat yra ir nepakeisti parduodamų pastatų išvaizdos, o išsaugoti originalias kiekvieno komplekso pastato funkcijas, kurios yra tampriai susijusios su savo forma. Ypatingai restauracijai svarbi yra pagrindinė vila ir šalia esantis kaimo paslaugų pastatas, kurie nežiūrint praėjusių amžių, rodos, yra apgauti fantastinių bei kultūrinių damų ir kavalierių istorijų atmosferos. Bendradarbiaujant su Veronos provincijos, Rovigo ir Vičencos Architektūrinio ir Kraštovaizdžio paveldo priežiūra bei Paveldo ir Kultūrinės veiklos ministerija, buvo atliktos aukšto lygio kruopščios ir gilios restauracijos, ko pasekoje gimė šiuo metu parduodamas šis prestižinis vilų kompleksas. Ypač svarbu buvo panaudoti medžaiagas, esančias pastatuose, suderinti struktūras su jų originaliomis atliekamomis funkcijomis, taip atkuriant istorinę ir kultūrinę senovinės rezidencijos vertę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Verona

Zona: Verona


Tipas: Parduodama vila - vila Venetas

Vidaus plotas: 3.962,51 kv.m.

Išorės plotas: 10.500 kv.m.


Pagrindinė vila (pastatas F): 1247,84 kv.m.

Samdinių vila (pastatas D): 515,25 kv.m

Tvartas (pastatas E): 784,98 kv.m + pasažas 284,87 kv.m

Paslaugų pastatas ir rūsys (pastatai G ir H): 933,81 kv.m

Kiaulidė (pastatas I): 18,76 kv.m

Priestatai: pastatas A: 103,01 kv.m

 pastatas B: 16,42 kv.m

 pastatas C: 34,38 kv.m

 pastatas L: 2,21 kv.m 

 pastatas M: 12,18 kv.m

 pastatas N: 8,79 kv.m


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė: 10.500 kv.m.


Venetas – Verona: Verona km 38 - Mantova km 40 - Rovigo km 45 - Paduja km 60 - Peschiera del Garda km 59 - Vičenca km 83 - Paduja km 84 - Golfo Klubas km 3 - SPA km 38 - Veronos oro uostas km 44 - Autostrada: išvažiavimas Rovigo sud km 39.

Ref: 0376
Kaina: Nuo 5M iki 10M

liukso klasės vila

Veneto vilos
namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Verona

Venetas – Verona: Veronos miestas, dėka savo geografinės padėties, buvo apgyvendintas nuo pat neolito laikų, kuomet, manoma, iškilo kaimelis Šv. Petro kalvos pietuose palei upę Adige, tačiau tikros pirmosios žinios mus pasiekia iš IV a. pr. Kr. Romėnų laiku Veneto miestelis buvo svarbus politinis ir komercinis centras, apie ką byloja dosnus mus pasiekęs palikimas: Romėnų teatro arena, Gavi arka Borsari vartuose, nuo archeloginės Porta Leoni zonos iki Scaligeri iškasenų. Ši pastaroji zona, esanti Veneto miestelio centre, du žingsniai nuo Erbe aikštės, viduramžiais buvo politinės ir administracinės valdžios būstinė. 

Kitais metais iki 1000 m. Šiaurinėje Italijoje vyko galybė karų, bet Verona visos ilgos kovos metu išliko ištikima Šv. Romos imperijos imperatoriams dėl popiežiaus investicijų. Oficialiai Veneto miestas gimė 1136 m., išrinkus pirmuosius konsulus. Tuo metu įgavo formą ir dvi partijos, kurios vėliau buvo pavadintos guelfai ir gibelinai: Verona buvo pirmoji stipriai paveikta šitų dviejų grupių kovos dar ir dėl to, kad apygardoje buvo didelės guelfų pajėgos, o tuo tarpu miestas buvo labiau palankus gibelinams. 1405 m. birželio 24 d. Verona buvo perduota Venecijai, kuomet miestas mėgavosi ilgu taikos periodu, kuris tęsėsi iki 1501 m., kai Veneto respublika buvo užpulta galingos Kambrai lygos. Dominuojant Venecijai, Veronos miestas tapo traukos centru to meto intelektualams, mąstytojams ir menininkams, tokiems kaip Gėtė, Heinė, Stendalis. 1630 m. Veroną aplanko maras, kurio pasekoje sumažėjo gyventojų skaičius. 1796 m. buvo labai svarbūs Veneto miestui: į miestą įžengė Napoleono Bonapartės armija. Kampoformio 1797 m. susitarimu visa Veneto zona atiteko austrams. Itališkoji Veronos istorija prasidėjo 1866 m. spalio 16 d., kuomet Savoja užkariavo Venetą trečiojo nepriklausomybės karo metu.