Prestižinis nekilnojamas turtas Venete

30 fotografija

Apsuptas riešutmedžių miškais, kaštonmedžių kalvelėmis, alyvmedžiais ir vynuogynais, tipiškais Veneto slėnims, driekiasi šis šiuo metu parduodamas gyvenamasis kompleksas, susidedantis iš prašmatnių vilų ir namų, statytų skirtingais periodais, kuriems priklauso 5.300 kv.m. žemės. Konstrukcija yra "L" formos ir yra išsidėsčiusi aplink vidinį kiemą.

Senas XVII a. namas buvo perstatytas į pagrindinį pastatą, kuris šiuo metu yra prašmatnioji, stačiakampio formos, trijų aukštų vila su palėpe, kurios bendras plotas yra 675 kv.m. Prestižinio nekilnojamo turto fasadas yra praturtintas žavinga dviejų aukštų lodžija, kuri driekiasi per visą pastatą. Trečiame aukšte yra arkinės formos langas su turėklais, o palėpė yra dekoruota dantytu rėmeliu.

Bėgant amžiams rezidencija buvo praplėsta pietryčių ir vakarinėse pusėse, kas ir suteikė kompkesui "L" formos charakteristiką, tipišką antikinėms Veneto rezidencijoms. Šie papildiniai iš pradžių buvo naudoti kaip kluonas ir daržinė. Šiuo metu jie turi kitą paskirtį: vakarinis sparnas po kruopščios restauracijos buvo pritaikytas svečių namams: išskirtinis viešbutis, kuris puikiai integruojasi į supančią aplinką. Čia yra vienuolika kambarių, visi jie apstatyti antikiniais prabangiais baldais, su elegantiška apdaila, kas sukuria  labai jaukią aplinką.

Rytinis sparnas susideda iš trijų pastatų, iš kurių du yra sandėliai, o kitas garažas ir vilos paslaugų patalpos, su kuria susijungia antrame aukšte.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Vičenca

Zona: Vičenca


Tipas: ieškau parduodamos vilos - prašmatnūs namai 

Vidaus plotas: 2.340 kv.m.

Išorės plotas: 5.300 kv.m.


Prašmatni vila, naudojama kaip svečių namai:

Kambariai su vonios kambariais: 11

Svetainė: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė: 5.300 kv.m.


Venetas – Vičenca: Vičenca km 31 - Paduja km 41 - Trevizas km 42 - Trentas km 91 - Golfo klubas km 3 - SPA km 38 - Veronos oro uostas km 13 - Autostrada: išvažiavimas Padova km 28.

Ref: 0410
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Paladijaus vilos

Veneto namai
Parduodamos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Vičenca

Venetas – Vičenca: iškilęs ant Brenta upės kranto, Valsugana žiotyse, pirmoje XIII a. pusėje, Bassano miestelis, kur stovi mūsų šiuo metu parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas, priklausė Ezzelini šeimai, prieš sumaišties periodą, kuomet dėl jo kovėsi artimųjų miestų valdovai, ypač Scaligeri ir Carraresi, iš kurių nuosavybė atiteko Visconti, o vėliau, 1404 m., Venecijos Respublikai. Šios dominavimas truko maždaug keturis amžius, kuomet Bassano išgyveno didelio pakilimo laikotarpį, apie ką liudija dar ir šiandien išlikusi miesto prabanga: viduramžių pastatai ir XVI a. - XVII a. Venecijos architektūra. Katedros, pilių, rūmų, prašmatnių Veneto vilų architektūros grožis yra įsiterpęs tarsi brankagmeniai į šią žavingą Veneto žemę, kur bėgant amžiams gimė įvairi ekonominė ir kultūrinė veikla, paplitusi tarptautiniu lygiu.

Tarp pačių svarbiausių Veneto miestelio, kur stovi mūsų prašmatni vila, darbų yra Medinis Tiltas, vadinamas taip pat ir Alpini tiltu arba Senuoju Tiltu, kuris stovi virš Brenta upės. Visa miestelio istorija sukasi aplink ši mitinį tiltą, kuris, pasak legendos, pirmą kartą buvo pastatytas būtent Ezzelini: taigi beveik jau aštuoni amžiai, kaip jis stovi virš Brenta upės ir nekaltai kentėjo nuolatinių karų metu. Dabartinė jo struktūra buvo suprojektuota Andrea Palladio, kuris kaip statybinę medžiagą pasirinko medį. Kairiame upės krante įsikūrė miestelis, kur stovi kilmingi pastatai, tokie kaip Palazzo pretorio (XIII a.), XV a. miesto lodžija ir Sturm rūmai. Centrinėje Garibaldi aikštėje, kurią dekoruoja administracinis bokštas, stovi XIII a. San Francesco bažnyčia, gotikos formos, kur yra išlikusios įvairių epochų freskos. Rūmai ir namai su išorinėmis freskomis, nuo kurių taip pat atsiveria ir žavingoji panorama. Šis romantinis miestas per amžius buvo germanų ir Venecijos gyventojų sąjunga.