Prestižinis nekilnojamas turtas su vaizdu į ežerą

19 fotografija

Žavingoje vietoje, apsuptas gražaus parko, ant Madžiorės ežero pakrantės stovi šis parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas su vaizdu į ežerą. Nuo jo atsiveria kvapą gniaužianti žaliuojanti panorama, kuri tęsiasi  iki kito Pjemonto ežero kranto. Parko, kuris supa parduodamą prašmatnią vilą, plotas yra maždaug 7000 kv.m. Jį praturtina spalvingos gėlės ir didelė augalų įvairovė. 

Nuosavybė prie Madžiorės ežero susideda iš pagrindinės vilos ir dviejų aukštų priestato. Pagrindinės prabangios gyvenvietės plotas yra maždaug 1100 kv.m. Ji yra trijų aukštų su rūsiu, kuriame yra techninė patalpa ir  dvi vyninės patalpos. Perėjus parką ir verandą, patenkame į pirmą vilos aukštą, kur yra erdvus prieangis ir dvi svetainės, vienoje iš kurių yra  charakteringas židinys. Šiame aukšte taip pat yra valgomasis, virtuvė, du vonios kambariai ir laiptai, kurie veda į antrą aukštą.  Jame yra nakties zona, kuri susideda iš keturių vonios kambarių ir keturių miegamųjų, du iš kurių yra su balkonais. Trečiame aukšte yra įvairūs kambariai, du vonios kambariai, čia galima įsirengti kitus miegamuosius ar daugiafunkcinius kambarius. Gyvenvietę papildo žavus privatus paplūdimys, kurio bendras plotas yra 1800 kv.m. ir kuris yra prie pat ežero.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Tarp Torino ir Milano 

Zona: Madžiorės ežeras 


Tipas: Madžiorės ežeras vila - Vila Komo ežeras

Vidaus plotas: 1100 kv.m. 

Išorės plotas: 8800 kv.m.+verandos ir terasos

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 6

Svetainės: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Priestatas: 216 kv.m.

Privatus paplūdimys: 1800 kv.m.

Parkas: 7000 kv.m.

Bendras išorės plotas: 8800 kv.m.

 

Pjemontas – Madžiorės ežeras: Arona 4 km - Novara 35 km - Milanas 47 km - Torinas 82 km - Verčelis 23 km - Ortos ežeras 37 km - SPA La Fonte 11 km -  Stresa Golf Club 4 km -  Milano oro uostas 21 km - Autostrada: A26 išvažiavimas Arona 4 km.

Ref: 0342
Kaina: € 3.200.000

prie Komo ežero parduodama vila

vila ežeras
parduodami namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Vila Madžiorės ežeras

Pjemontas – Madžiorės ežeras – Tarp Torino ir Milano: Madžiorės ežeras, yra vienas didžiausių mūsų pusiasalyje, jis užima 212 kv. km plotą, o jo ilgis yra apie 65 km. Įsikūręs Alpių kalnų papėdėje, šalia Valle Ossola, Madžiorės ežeras yra skaidrios ledyno prigimties, įrėmintas besidriekiančių kalvų Novaros žemumoje ir daugybės aukštų viršūnių, iš kurių kai kurios yra amžinai snieguotos, aukštoje Verbano zonoje, Pjemonte. 

Ši chakateristika suteikia tai, kad Pjemonto pakrančių zonoje, klimatas yra švelnesnis, šiltesnis žiemą, palyginus su vidinėmis zonomis, ir gaivinamas vėjo gūsnių vasarą, kurie jį banguodami keičia kasdien jo veidrodinio atspindžio spalvą. Tai idealus klimatas tiems, kas nori gyventi čia, mūsų išskirtinėje prašmatnioje viloje. Dėl šio švelnaus klimato ežero pakrantės zonoje auga įvairių tipių augalai ir gėlės, kurie paprastai auga tik subtropinėse zonose. 

Madžiorės ežero gyventojų populiacija nuo senų laikų buvo labai įvairi ir kisdavo keičiantis amžiams, pradedant keltais, po kurių ėjo užkariautojai galai, barbarai, vėliau romėnai. Po to žemė buvo  valdoma Viscončių, Sforzų ir Boromėjų. Labiausiai praktikuojama buvo komercinė veikla, iš pradžių tik ežero keliu, vėliau ir žemės keliu, pastačius pirmąją Sempione valstybinio kelio atkarpą XIX a. pradžioje. O dar labiau išsivystė tuomet, kai pirmaisiais 1900 metais Pjemonte buvo pastatytas Sempione geležinkelis, kas leido vystyti tokias veiklas, kaip turizmas-viešbučiai, - veikla, kuri išliko aktyvi ir iki šių dienų ir kuri šiuo metu auga dėka parduodamų prašmatnių vilų paklausos.