Prestižinis nekilnojamas turtas Kjantyje

10 fotografija

Netoli nuo Florencijos yra parduodamas šis tipiškas Toskanos kaimo užmiesčio namas, esantis žavingoje ir saulėtoje panoramoje, tarp Kjančio alyvmedžio eilučių, kvapą gniaužiančiame gamtos kampelyje.

Florencijoje parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas susideda iš keleto pastatų. Visi jie yra tipiški Toskanos užmiesčio namai: pagrindinio namo plotas yra 350 kv.m., buvusio tvarto maždaug 70 kv.m. ir daržinė.

Buvusiame tvarte yra įrengta virtuvė, vonios kambarys bei patalpa naudojama kaip svetainė ir miegamasis.

Buvusi daržinė šiuo metu yra naudojama kaip įrankių sandėlys ir  garažas.

Kjančio prabangus užmiesčio namas, kuriame yra medinės sijos ir molinių plytelių grindys, yra trijų aukštų: pirmame aukšte yra didelė virtuvė, svetainė su židiniu ir vonios kambarys. Akmeniniai laiptai veda į viršutinį aukštą, kur yra nakties zona. Joje yra du kambariai su medinėmis sijomis bei antikiniais baldais ir vonios kamabrys. Čia taip pat yra mediniai laiptai, kurie veda į erdvią palėpę, kurioje yra įrengtas mažas salonas.

Toskanos širdyje esanti parduodama nuosavybė yra praturtinta baseinu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Parduodamas užmiesčio namas - Užmiesčio namas Toskana   

Vidaus plotas: 420 kv.m.

Išorės plotas: -

 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 2

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas


Toskana – Florencija – Kjantis: Florencija km 15 – Arecas km 56 – Siena km 79 - Piza km 93 - Luka km 95 – Viaredžio km 118 – Tameriči terminis parkas km 49 - Dante Alighieri Golf & Country Club km 8 - Florencijos oro uostas km 21 – Autostrada: išvažiavimas Firenze Sud km 10.

Ref: 0293
Kaina: Iki 2,5 Milijono

Pilis Kjantis

prašmatnus butas
prabangus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kjantis

Toskana – Florencija – Kjantis: Pirmieji teritorijos valdovai buvo kilmingieji Quona, kurių valdymas dokumentuojamas nuo XI a. Jie apsigyveno Florencijoje XII a. pabaigoje ir 1207 m. pardavė Florencijos vyskupui didelę dalį savo valdomų teritorijų. 1375 m. Florencija pastatė pilį Pontassieve žemėje strateginiu tikslu, kuri buvo pavadinta Šv. Angelo pilis; 1399 m. tam, kad padidinti naujos gyvenvietės svarbą, gyventojams buvo leista kartą per savaitę organizuoti turgų. Pradžioje teritorija buvo vadinama Šv. Angelo pilis, tačiau vėliau buvo pervadinta į Ponte a Sieve (tiltas virš Sieve upės), dėl tilto svarbos, kuris, nuo neatmenamų laikų daug kartų sugriautas ir vėl atstatytas, tarnavo pasiekti antikinį kelią, kuris jungė Florenciją su Mudželu, Kazentinu ir Arecu. Aplink tiltą spontaniškai iškilo pirmieji namai, kurie vėliau išaugo į miestelį Toskanoje, nutolusiu 10 km nuo Florencijos, kuris buvo apačioje po pilimi, pastatytos Florencijos gyventojų. 

Miestelis šalia Florencijos iki XVIII a. pabaigos nepasižymėjo stipriu vystymusi, kuomet kunigaikščio dėka buvo atidaryti nauji keliai į Kasentino per Konsumą, o vėliau per Romaniją, kertant San Godencą: tuo metu Pontassieve stipriai išaugo. Naujas impulsas buvo 1859 m. pastatytas Florencijos-Romos geležinkelis. Paskutinio karo metais Toskanos miestelis, esantis 10 km nuo Florencijos, kur stovi žavingas, elitinis namas, dėl geležinkelio mazgo svarbos stipriai nukentėjo ir buvo beveik visiškai sugriautas, taigi šiuolaikinis vaizdas yra didele dalimi buvusio grožio rekonstrukcijos rezultatas.